Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Politika

Go down 
+6
.MeduOliukė.
Kami*
Virgin
sensea
*kyce*
Indrė
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Shine
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
Shine


Pranešimų skaičius : 241
Age : 32
Registration date : 2008-04-05

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-18, 19:34

Kaip lietuvei,pati valstybės politika turėtų rūpėt.. Bet kai pvz nėr normalių politikų,tai ir žmonėm net į rinkimus nesinori eit.. :roll:
Ir šiaip,nei domiuos nei ką,bet žinau,kad tėtis priklauso socialdemokratams.. Nes turim visokios atributikos jų.. Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-18, 20:11

Virdž. Taip taip, Kirkilas, o girtas G.Mikolaitis.

Shine. Bliam, pavydžiu tavo tėčiui, niekis, aš irgi ten po daug daug metų įsitrinsiu. Aš tai žinauu Exclamation Laughing
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 11:18

Vadinas, dar ir aš kai ką numanau Laughing
Indre, duok Dieve, kad tu ten įsitrintum. Gal tvarką padarytum Politika - Page 2 687160
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 13:11

Virgin rašo:
Vadinas, dar ir aš kai ką numanau Laughing
Indre, duok Dieve, kad tu ten įsitrintum. Gal tvarką padarytum Politika - Page 2 687160

Tvarka bus Exclamation (tai niekuo nesusije su Paksu ;DD )
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 15:43

Tau Paksas nepatinka? Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 15:50

Virgin rašo:
Tau Paksas nepatinka? Laughing

Nop Politika - Page 2 64749
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 15:56

O kodėl? Smile
Aš kaip tik, manau, kad ten tik jį žiauriai ir nekaltai sudirbo, kad vėl Adamkus galėtų eiti prezidento pareigas.. :roll:
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 16:12

Virgin rašo:
O kodėl? Smile
Aš kaip tik, manau, kad ten tik jį žiauriai ir nekaltai sudirbo, kad vėl Adamkus galėtų eiti prezidento pareigas.. :roll:

1 kaltinimas: R. Paksas,neteisėtai suteikė J. Borisovui LR pilietybę už suteiktą finansinę ir kitokią svarią paramą, taip jisi pažeidė Konstituciją ir sulaužė duotą priesaiką.
2 kaltinimas: R. Paksas, sąmoningai leisdamas J. Borisovui suprasti, kad dėl jo teisėsaugos institucijos atlieka tyrimą ir vykdo jo pokalbių telefonu kontrolę.
3 kaltinimas: R. Paksas, siekdamas įgyvendinti jam artimų privačių asmenų turtinius interesus, naudodamasis savo statusu duodamas nurodymus savo patarėjui V. Račkauskui, pasinaudojant tarnybine padėtimi, siekti per teisėsaugos institucijas paveikti UAB "Žemaitijos keliai" vadovų ir akcininkų sprendimus dėl akcijų perleidimo R. Paksui artimiems asmenims, taip pat R. Paksas, 2003 m. siekdamas įgyvendinti jam artimų privačių asmenų turtinius interesus ir naudodamasis savo statusu, darydamas įtaką UAB "Žemaitijos keliai" vadovų ir akcininkų sprendimams dėl akcijų perleidimo R. Paksui artimiems asmenims, šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė duotą priesaiką. Todėl Prezidentas R. Paksas šalintinas iš užimamų pareigų.

Rimti kaltinimai. Ir šiaip, tai pirmasis Europoje apkaltos procesas, pasibaigęs prezidento pašalinimu iš užimamų pareigų Politika - Page 2 687160

O Adamkus tai mano manymu iš visų buvusių prezidentų pats geriausias, savo kadencijas visas puikiai ėjo ir įgavo didelį valstybės gyventojų pasitikėjimą Politika - Page 2 687160
Gaila,kad daugiau nebebus prezidentu.

O jei kalbant apie prezidentus, girdėjau, kad ketina pretenduoti Dalia Grybauskaitė, norėčiau,kad jai pavyktų, manau,kad tai tikrai atsakingas žmogus, kuri kaip Europos komisijos anrė, daug gero padarė Lietuvai.
Šiuo metu vadovauja ES finansų ir biudžeto direktoratui Briuselyje.

2004 m., remiantis Europos šalių žurnalistų atlikta apklausa bei tyrimu, išrinkta geriausia tarp ES komisarų. Tarptautiniai prekybos rūmai „ICC Lietuva“ suteikė jai 2005 m. „Partnerystės lyderio“ vardą.
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 16:15

Omg.. Jei man kada reikės pasikonsultuot politikos klausimais-tikrai žinau į ką kreiptis Politika - Page 2 800394
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-19, 16:17

Virgin rašo:
Omg.. Jei man kada reikės pasikonsultuot politikos klausimais-tikrai žinau į ką kreiptis Politika - Page 2 800394

Politika - Page 2 800394 Politika - Page 2 800394 Politika - Page 2 800394 Politika - Page 2 800394
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-25, 17:57

Parašiau prašymą į jaunuosius socdemus, dabar lauksiu atsakymo Laughing
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-25, 20:12

Duodi Laughing
Laikysiu špygas, kad tau atrašytų Smile Politika - Page 2 868448
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-25, 20:15

Virgin rašo:
Duodi Laughing
Laikysiu špygas, kad tau atrašytų Smile Politika - Page 2 868448

Atrašys, bet ten imamas nario mokestis, pieeva, pasipelnymo ieško Laughing
Niekis tokio, susimokėsiu Laughing
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-25, 20:17

Nu tai nuo mažų dienų pratins mokėti mokesčius Politika - Page 2 800394
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-26, 21:01

Virgin rašo:
Duodi Laughing
Laikysiu špygas, kad tau atrašytų Smile Politika - Page 2 868448

Politika - Page 2 54427 Priemė Politika - Page 2 54427
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-04-28, 14:34

Sveikinu Very Happy Politika - Page 2 23527
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-09, 21:13

mane labai stirpiai ir skubiai domina jaunimo dalyvavimas politikoje. kas ką žino? kas kur dalyvauja?
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-14, 12:44

Kokia jūsų nuomonė apie abortus? Reikia uždrausti darytis moterims abortą, ar leisti?
Suprantama,jog tikiuosi ir pagrįstų, aiškių argumentų.
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-14, 14:16

Mano manymu,tai kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti tai,kas jam atrodo geriausia,ir tokius reikalus tikrai ne valstybė ar kokios organizacijos tuėtų tvarkyti.
Atgal į viršų Go down
giedre
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
giedre


Pranešimų skaičius : 154
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-14, 18:38

kol tas vaikas dar nera visai issivystes gal ir galima, juk ne visi gali islaikyti ,pramaitinti,vaikus,arba siaip buna tokiu aplinkybiu kai motinai geriau neleisti savo vaiko i pasauli,jei zino kad jam jame bus blogiau . O siaip jau kai buna jiems ir rankytes ir kojytes(nzn kelintas cia menuo)tai as uzdrausciau... scratch
beto jei lietuvoj uzdraus,tai kas nores darytis,vaziuos ju dayt i kaimynines salis,kaip ir latviai dabar pas mus atvaziuoja ir pasidaro .
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-14, 18:54

Aš taip pat manau,kad nereikai uždrausti abortų, visdėlto tai jau yra šeimos planavimas, tad tikrai nereiktų to drausti, nejaugi valstybė nori turėti pilnus vaikų namų vaikų? Kuriuos pagimdė alkoholikės, narkomanės, ir viskas persidavė vaikams?
Žinoma, kai jau per vėlu padaryti abortą, tai tegu gimdo jeigu taip vėlai susimąstė,pati kalta moteris.
Na žodžiu, atsiurbimo tikrai nereikia uždrausti ir aborto,kol dar negresia moteriai grėsmė, tačiau tokius abortus,kai jau vaikas ten daug maž susiformavęs, su visokioms druskos rūgštim ir pan.tokius tai kas be ko reikia drausti..
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-24, 21:41

Lizutia rašo:
mane labai stirpiai ir skubiai domina jaunimo dalyvavimas politikoje. kas ką žino? kas kur dalyvauja?

Jaunimas politikoje nedalyvauja, nebent ten kokius įstatymus gali siūlyti, pataisas lmp ar pan.
O tarkim apie mane, Lietuvos socialdemokrataus jaunimo sąjungoje, jau per tą trumpą buvimo laiką, visko labai daug vyksta, susitikimai kiekvieną trečiadienį biūrelyje, susitikimai su partijos nariais, nesenai buvom su panevėžio partijos pirmininku vadapolu susitikę, tai labai įdomu buvo paklausyti ką jis pasakojo. Taip pat išvykos su partija, skyrių susitikimai, penktadienį važiavo į socializacijos vakarą ukmergėje, aš negalėjau važiuoti. Bet ateityje laukia išvyka 3 dienoms kartu su partija, nes visur kur partija, mes taip pat galime dalyvauti, tai ir naujos programos partijos pristatyme, konferencijose ir pan. Vaikų gynimo dienos proga eisim į vaikų namus, na šito aš nenoriu, bet tiek jau to..
Esu patenkinta labai prisijungusi prie šios sąjungos.

O šiaip yra jaunujų koncervatorių, liberalų sąjunga dar, na bet čia jau pagal idėjas,kur kas nori.

O šiaip lmp, lms.. nežinau,ko būtent nori ;p
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-05-25, 00:39

kas liečia abortus..
pirmiausia vertėtų dalinti nemokamus prezervatyvus.
antra.. tai moters kūnas ir ji sprendžia. trijų savaičių vaisius mano akimis dar ne gyvybė. pradėta netyčia ir be noro - juolab. tik sulaužytas dar nepradėtas gyvenimas. pabandytų vyrai devynis mėnesius su pilvu pavaikščioti, kad juos pykintų, viduj kažkas nuolat burbuliuot, spardytų kepenis ar inkstus ir t.t.iškart persigalvotų.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty2008-09-20, 13:19

Ou jeah, kitąmet galėsių balsuoti prezidento rinkimuose Politika - Page 2 743249
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Politika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Politika   Politika - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Politika
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Bendros diskusijos-
Pereiti į: