Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Nuotaikai pakelti :)

Go down 
+4
Lizutia
*Auksiukas*
Virgin
Indrė
8 posters
AutoriusPranešimas
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-28, 22:10

Nuotaikai pakelti :) Mmsc7
Nuotaikai pakelti :) Ccch1
Nuotaikai pakelti :) Hhou6
Nuotaikai pakelti :) Mjeu3
Nuotaikai pakelti :) Ppjk5
Nuotaikai pakelti :) Ppjk5.b1cee3a315
Nuotaikai pakelti :) Caef2
Nuotaikai pakelti :) Ddsc8
Nuotaikai pakelti :) Dfgm9
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-28, 22:21

Nuotaikai pakelti :) Ccqi4
Nuotaikai pakelti :) Ddad9
Nuotaikai pakelti :) Jjpn3
Nuotaikai pakelti :) Bbew9
Nuotaikai pakelti :) Aast0
Nuotaikai pakelti :) Hhtd7
Nuotaikai pakelti :) Ggno8
Nuotaikai pakelti :) Oosu1
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-28, 22:46

Neblogas vaizdzelis... Nuotaikai pakelti :) 800394 Nuotaikai pakelti :) 800394 Nuotaikai pakelti :) 800394
Atgal į viršų Go down
*Auksiukas*
Naujokas
Naujokas
*Auksiukas*


Pranešimų skaičius : 68
Age : 27
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-28

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-29, 15:03

Viena karta atjoja Zoro pas savo meiluze. Mylisi mylisi ir kaskas pasibeldzia iduris. Meiluze sako:
-Tu geriau sok pro langa ant zirgo nes mano vyras parejo.Zoro issoko. Moteris atidaro duis ,o ten Zoro zirgas stovi.Zirgas sako:
-Kai Zoro baigs pasakyk, kad as jo lauksiu uz duru.


Ant namo stogo sėdėjo dvi mergaitės: viena - bloga, o kita - gera. Jos abi spjaudė ant praeivių. Blogoji pataikė tris kartus, o geroji - penkis. Štai taip gėris nugalėjo blogį.

Karta moteris pagimde du vaikus.viena pavadino Protu , o kita Koks Tavo Reikalas.Karta isejo i miesta pasivaikscioti abu.Protas ir sako kitam.As einu i krumus nusisikt.Koks tavo Reikalas ir laukia.
Prieina mentas ir klausia vaikelio koks tavo vardas?
Koks Tavo Reikalas. atsako vaikas.
Mentas susinervines -koks tavo vardas?
Koks Tavo Reikalas.-atsako berniukas.Mentas visai nervotas - kur tavo protas berniuk?!!!
Krume sika. Atsako berniukas. Nuotaikai pakelti :) 687160
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-30, 00:09

Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-30, 19:48

Keli faktai apie Naglį Šuliją.

Nebūtų Naglio, nebūtų ir oro!

LNK žinios prasideda puse valandos vėliau nei TV3, kad spėtų orų prognozę pagal Naglį Šuliją padaryt.

Jei Naglio Šulijos išpranašauta prognozė nepasitvirtino - tai reiškia, kad orai suklydo

Naglis rašo knygą "Žemo slėgio fronte nieko naujo".

Naglis Šulija sekso metu naudoja lietsargius.

Paprastai vaikai vaikystėje laidydavo aitvarus. Tuo metu Naglis Šulija laidė meteorologinius zondus.

Po stulbinančios filmo "Šokis Hip-Hopo ritmu" sėkmės, N. Šulija jau parašė savo novelę "Lietaus šokio ritmu", bei žada ją ekranizuoti

Naglis Šulija laužui užkurti naudoja žaibą.

Nagliui Šulijai neleidžiama dalyvauti buriavimo varžybose dėl draugystės su vėju.

Naglis Šulija tornadus stebi iš vidaus.

Nagli atnešė ne gandras, o golfo srovė.

Laisvalaikiu Naglis paišo oro frontų judėjimo kelią Violetos kalnyne.

Pasaulio klimatą lemia trys veiksniai: Golfo srovė, Ledynų tirpimas ir Naglio Šulijos nuotaika.

Naglio dėka moterys žiūri ir TV3 sportą.

Naglis gali papūst prieš vėją.

Vėjas visada pučia Nagliui nugaron.

Naglio Šulijos kišenėje vėjai niekada nešvilpia.

Senoliai orus spėja, sinoptikai prognozuoja, o Naglis.. Tiesiog padaro, kad taip ir būtų.

jei kada sakydamas orų prognozę Naglis Šulija nesišypsos, tai reikš, kad po poros minučių jis išprognozuos pasaulio pabaigą

Žinokite, kai danguje girdite griaustini, tai žinokite, kad tai Naglis būgnais groja.

Naglis gyvena Oro pilyje ir artimiausiu metu žada įsigyti debesų šalį melynai

Žaibas į tą pačią vietą dukart netrenkia, na, nebent Naglis jam paliepia.

Naglis neklysta, jis tiesiog painioja datas...

Naglis, prieš paskelbdamas prognozes, jas sutikrina su ciklonams sudarytais astrologiniais horoskopais.

Naglis gali papūsti prieš vėją. Taip pat ir skersai vėjo, palei vėją, aplink vėją ar 225 laipsnių kampu, kurio viena kraštinė - vėjas.

Žiema buvo šilta, nes Naglis tingėjo skristi į pietus.

Senolių išmintis: jei Naglis Šulija išeidamas iš namų pamiršta skėtį - bus giedra.

Naglis Šulija yra šilta asmenybė. Nuo jo skleidžiamos šilumos, pradėjo tirpti ledynai.

Kiekvieną darbo dieną, apie 22 valandą, užfiksuojama rekordiškai daug skambučių į greitąją medicinos pagalba. Tai moterys, kurios prarado sąmonę neatlaikiusios firminės Naglio Šulijos šypsenėlės, kuri visada pasirodo po orų prognozės.

Naglis niekada nežino kiek valandų. Jis ant rankos nešioja barometrą

Naglis Šulija kartais pasišaipo iš uraganu ir audrų išpranašaudamas saulėta dieną.

Lietuvos vryiausybė tariasi su Nagliu Šulija, kad šis neprognozuotų uraganų ūkininkams nepalankiu metu. Jei Naglis sutiks, bent nereikės mokėti draudimo, nuo Naglio meteorologiškų linksmybių nukentėjusiems žmonėms

Orų prognozę Nagliui Šulijai telepatiškai perduoda laiku keliaujantis Rolandas Maskoliūnas.

Majai tik nukopijavo lietaus šoki nuo Naglio Šulijos.

Dabar Naglis iš Moskoliūno mokosi nustatinėti jonų audras, meteoritų lietus ir saulės vėjus.

Jei pilve uraganas, tai jį išpranašavo Naglis Šulija ir nepadės joks "Espumizanas"

Naglis, dar būdamas mamos pilve, perdavinėjo orų prognozes Morzės kodu.

Jei pas paprastus žmones kišenėse švilpauja vėjai, tai pas Naglį kairėj ūžia uraganas Anatolijus, dešinėj - tornadas Katrina.

Meteorologija - mokslas apie Naglį Šuliją.

Naglis yra senovės graikų oro dievas.

Naglis namuose augina vaivorykštę, Golfo srovę bei Šiaurės pašvaistę.

Kartą Naglis Šulija nutrenkė žaibą...

Kiekviena vakarą ciklonas su anticiklonu žiūri Naglio orų prognozę, kad žinotų, kaip reikės elgtis rytojaus dieną.

Mokykloje Naglį Šulija pravardžiuodavo Šlapdriba.

Termometrų gamintojai prietaisų kokybę matuoja pagal Šulijos prognozes.

Ir Šulija kartais klysta, bet tik tam, kad nesukompromituotų kitų meteorologų.

Tik Naglis žino, kur trenks žaibas.

Naglis išrado rūką Holivudo specialiųjų efektų meistrų užsakymu.

Priešistorinės Naglio orų prognozės galėjo išgelbėti dinozaurus..

Iš tiesų, tai būtent Šulija prognozavo pasaulinį tvaną ir rekomendavo Nojui pradėti laivo statybas.

Naglis yra saulės ir perkūno sūnus.

UAB Naglis - orai pagal užsakyma.

Yra nesibaigiantis ciklas, amžino variklio idėja ir Naglis kalbantis orų tema.

Naglio plaukai atsparūs bet kokiam orui.

Dievas, prieš pasiųsdamas pasauliui kilmato negandas, visad pasitaria su Nagliu.

Jei moteris nežino, koks bus oras, vadinasi ji žiūrėjo tv3 orų prognozę.

Moterys klausosi ne tv3 orų prognozės, bet Naglio balso.

Vienąkart Naglis laidos pabaigoje nepašmaikštavo. Kitą rytą prasidėjo audra.

Jeigu vėjuotą dieną pamatysite padebesiuose vėjo blaškomą žmogystą su lietsargiu, nesijaudinkite - tai ne koks gūsio pagautas nelaimėlis ir net ne Merė Popins. Tai Naglis Šulija kruopščiai tiria oro sąlygas.
Atgal į viršų Go down
Gintė
Terla
Gintė


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2008-03-28

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-03-30, 20:24

Jei jau faktai tai faktai;DDD

Faktai apie Riaubiškytę


1. Tarp Riaubiškytės krūtų didysis kanjonas atrodytų kaip įdrėskimas.

2. Riaubiškytė liemenėles siuvasi parašiutų gamykloje.

3. Laimingiausias žmogus pasaulyje bus Violetos vaikas.

4. Violetai liemenėles gamina NASA.

5. Vos tik gimusi Violeta matinosi ne motinos, o savo krūtimi.

6. Norėdamas užlipti ant Violetos kalnų turi gauti alpinisto licenciją.

7. Bandant Photoshop'u sumažinti V.Riaubiškytės krūtinę meta klaidos pranešimą.

8. Kuo skiriasi sniego žmogus nuo Violetos šypsenos? Sniego žmogų bent kažkas pastebėjo.

9. Savo kojas Violeta paskutinį kartą matė 14 metų.

10. Žemė sukasi tik todėl, kad Violeta kasnakt persiverčia ant kito šono.

11. Idealių moterų nėra. Yra V.Riaubiškytės krūtys.

12. Violeta gali eiti į vyrų tualetą, nes apverstas trikampis atitinka jos figūrą.

13. UNESCO Violetos krūtis paskelbė, kaip pasaulio architektūrinio paveldo objektą.

14. Tarasovas dar nėra matęs Violetos veido.

15. Tikri ekspertai planetas matuoja Violetos krūtinės apimties vienetais.

16. Chuckas Norrisas tiki tik į du dalykus. Ir juos abu turi Violeta.

17. Violeta laukiasi vaiko nuo E. Kučinsko. Manoma, kad gims krūtinga, praplikus moteris, su "buku" juoko tonu ir atlėpusiom ausim.

18. Jau antra savaitė Bavarai ieško savo dingusio draugo V.Tarasovo. Įtariama, kad jis pasiklydo ir dabar klaidžioja kažkur savo draugės Riaubiškytės krūtinėje. Policija jau savaitė kaip tikrina pastarąją versija, tačiau iš "Ten" kolkas grįžo tik kinologų šuo.

19. Pagaliau užregistruoti aštuntasis ir devintasis pasaulio stebuklai. Ir abu jie Lietuvoje.

20. Jei ne violetos krūtys, žemė nuklystų nuo savo kurso.

21. Esperanto kalboje "violetus" reiškia "papai".

22. Po to, kai paršeliai ją paliko, iš nevilties Violeta puolė į bavaro glėbį.

23. Už Violetos krūtis didesnis bus tik jos pilvas.

24. Automobilių kompanijos ateityje į automobilius įdiegs daug geresnės technologijos apsaugines pagalves, kurios bus pavadintos "Violeta".

25. Riaubiškytės krūtys - geriausios back-vokalistės Lietuvoje.

26. Violeta - neskęsta.

27. Dideli papai dar ne viskas, V.Riaubiškytės papai yra viskas.

28. Violeta neturi jokių kitų privalumų, nes kai dievas juos dalino, vargšė mergaitė du kartus stovėjo eilėje prie papų. Vieną kartą, kad juos gautų, o antrą kad pasikeistų į didesnius.

29. Jei V. Riaubiškytės krūtinė padidėtų bent trečdaliu, tai Saulės sistemoje skrietų nebe 9, o 12 planetų.

30. Jos draugui lovos klotis nereikia - jis "Ja" ir pasikloja ir užsikloja.

31. Jei Riaubiškytė apnuogintų krūtinę, Marso planeta pavojingai priartėtų prie Žemės.

32. Žiurkėnai atsargas slepia žanduose, kupranugariai - kuprose, o Violeta - papuose.

33. Violeta leidžia sau dainuoti pro šalį, kad pastebėtume juos puikų balsą tarp daugybės kitų.

34. Į nepridengtą Violetos biustą žiūrėti yra labai kenksminga akims. Todėl ji prie lovos turi suvirintojo kaukę.
Atgal į viršų Go down
Vude
Neaktyvus
Neaktyvus
Vude


Pranešimų skaičius : 18
Age : 32
Miestas : Kėdainiai
Registration date : 2008-03-29

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-04-04, 16:29

man patiko nuotraukos... Laughing ypac ta su suniuku ir kompiuteriu..xD Laughing
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-04-07, 14:48

Man tai tas kačiukas su buteliais ir cigarete patiko Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-04-12, 19:31

Pareina vyras is aludes,o zmona jau prie duru laukia:
-nu grazuoli! Tai ka as tau sakiau,a?sakiau 2 bokalai alaus ir 10 valanda namo!
Vyras:
-o ble tai busiu sumaises..........

Nuotaikai pakelti :) 236805 Nuotaikai pakelti :) 236805
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-04-12, 20:04

Kami* rašo:
Pareina vyras is aludes,o zmona jau prie duru laukia:
-nu grazuoli! Tai ka as tau sakiau,a?sakiau 2 bokalai alaus ir 10 valanda namo!
Vyras:
-o ble tai busiu sumaises..........

Nuotaikai pakelti :) 236805 Nuotaikai pakelti :) 236805

Geras šitas, man patiko Laughing
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-09-05, 21:33

Vyro laiškas, atsiųstas į vyrų žurnalą

Svarbus klausimas: Man reikalingas patarimas, kaip elgtis toliau.

Iš anksto dėkoju už išsamų atsakymą.

Jau nemažai laiko aš stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji eina į „kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas normalu. Kai ji kažką ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, staiga ji padeda ragelį, o į klausimą, su kuo ji taip ilgai kalba, atsako, kad su drauge, kurios aš nežinau.
Aš visada laukiu taksi, su kuriuo ji parvažiuoja namo, tačiau ją pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, aš ir vėl nepamatau, su kokia mašina ji parvažiuoja namo.
Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną pažiūrėti, kiek dabar laiko. O žmona, kai pamatė, kad turiu jos mobilų savo rankose, užkėlė baisiausią triukšmą ir liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjauapie savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti iš lauko aikštelės, kur stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė. Tad pasislėpiau už savo automobilio ir pradėjau laukti, kad pamatyčiau, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo mašinos ir netyčia pastebėjau, kad mano mašinos priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs.

Pasakykite prašome, ar aš galiu su tokiais diskais važiuoti saugiai, ar man reikia juos nusivalyti? O jeigu juos reikia man pasikeisti į naujus, tai ar aš galiu juos pakeisti ne originaliais? O jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? O gal tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o „Nishinbo" . Aš jas pirkau turguje. Yra tikimybė, kad tai „lievas" produktas. O gal man tiesiog pasikeisti naujas kaladėles?

Aš labai tikiuosi iš jūsų kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty2008-09-06, 14:30

Kami* rašo:
Vyro laiškas, atsiųstas į vyrų žurnalą

Svarbus klausimas: Man reikalingas patarimas, kaip elgtis toliau.

Iš anksto dėkoju už išsamų atsakymą.

Jau nemažai laiko aš stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji eina į „kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas normalu. Kai ji kažką ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, staiga ji padeda ragelį, o į klausimą, su kuo ji taip ilgai kalba, atsako, kad su drauge, kurios aš nežinau.
Aš visada laukiu taksi, su kuriuo ji parvažiuoja namo, tačiau ją pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, aš ir vėl nepamatau, su kokia mašina ji parvažiuoja namo.
Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną pažiūrėti, kiek dabar laiko. O žmona, kai pamatė, kad turiu jos mobilų savo rankose, užkėlė baisiausią triukšmą ir liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjauapie savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti iš lauko aikštelės, kur stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė. Tad pasislėpiau už savo automobilio ir pradėjau laukti, kad pamatyčiau, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo mašinos ir netyčia pastebėjau, kad mano mašinos priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs.

Pasakykite prašome, ar aš galiu su tokiais diskais važiuoti saugiai, ar man reikia juos nusivalyti? O jeigu juos reikia man pasikeisti į naujus, tai ar aš galiu juos pakeisti ne originaliais? O jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? O gal tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o „Nishinbo" . Aš jas pirkau turguje. Yra tikimybė, kad tai „lievas" produktas. O gal man tiesiog pasikeisti naujas kaladėles?

Aš labai tikiuosi iš jūsų kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
Čia geras Laughing Laughing Kvailas vyras.. Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nuotaikai pakelti :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuotaikai pakelti :)   Nuotaikai pakelti :) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nuotaikai pakelti :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Floodas-
Pereiti į: