Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lizutia.blogspot.com

Go down 
+7
*kyce*
Padnoškė
Indrė
.MeduOliukė.
sensea
Virgin
Lizutia
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 01:22

Pasirašiau temos pavadinimo skiltyje "Lizutia;>", nes taip patarė Indrė, kai rinkausi kokiu slapyvardžiu registruotis. Buvo dilema tarp TeleTabio, Tabio (sutrumpintai nuo pirmojo nick'o) ir Lizutės. Lieku ištikima per metus prigijusiam ir į kraują įskiepitam vardui Lizutia. Gerai išsireiškiau:)

So, senieji mane jau kažkiek pažįsta, su naujais dar bus proga susipažinti (tikiuosi) Lizutia.blogspot.com 570956

Taigi prieš šešiolika metų, dviejų jaunų žmonių sukurtoje šeimoje, gimė mergaitė, auksiniais garbanotais plaukais ir žaliomis akimis. Prosenelės garbei mergaitei buvo duotas Jelizavetos vardas, kurį trumpina visi kas netingi ir visaip kaip netingi: Lizaveta, Liza, Lizutė, Lizi, Lizuntij, o išradingoji Ieva vadina Lizijum arba Lizuliavičium. I prefer just Liza or Elizabeth.

Augant mergaitė brendo ir su metais keitėsi pažiūros, skonis, išvaizda, charakteris bei mąstymas. Liza sunkiai prisimena kokia buvo prieš trejus metus, tačiau žino kokia yra šiandien.

Prisipažinsiu paskutiniu metu man išties ėmė trūkti forumo. Kelis mėnesius gyvenau labai ramia sąžine ir forumu tikrai nesirūpinau, bet pastaruoju metu ėmiau jausti trūkūmą to smagaus tarpusavo bendravimo.

Apie mane:
Šiandien esu ramus asmuo, nepasižymintis perdėtu kalbumu, išsišokimu ir linksmybėmis.
Esu stipri ir labai laiminga.
Vartoju dviejų tipų narkotikus: daug muzikos ir daug kavos.
Siaubingai pamėgau Jazz'ą. Norah Jones, Jamie Cullum, David Ford, Lucy Dixon.. Taip pat mano grojaraštyje rasi Lounge, RnB, Soul, Electro, Pop (kokybiškos užsienietiškos) stilių muzikos. Lietuviška - Jurga Šeduikytė ir Vaidas Baumila.
Mieliausia vieta, siūlanti skaniausią kavą Lizutia.blogspot.com 462952 sostinėje - Cofee Inn (Vilniaus g.). Jaukumą siūlo BoBo (Trakų g.). Kai pritrūksta saldumo renkuosi Caramel Mocciato, užklupus gurmaniškoms nuotaikoms - Metinė moka, o paprastomis akimirkomis tiesiog Almond Latte.
Geriausi sielos vaistai - knygos. Paulo Coelho.
Mane žavi naktis. Mėgstu žiūrėti į žvaigždes Lizutia.blogspot.com 822992 . Tiesa, noriu vienos savosios. Daug rašau.
Pagal darbo pobūdį/profesiją esu žurnalistė.
Svaigstu dėl muzikos ir kokteilių baro "L'Amour" Lizutia.blogspot.com 782372 , kuriame ruošiamas skaniausias Martini Lizutia.blogspot.com 63227 (Bianco su ledukais ir citrna)
Ateityje noriu dirbti gyvenimo būdo žurnale bei radijuje. Parašyti knygą. Prisidėti prie paramos/labdaros akcijų ir organizacijų kūdykiams.
Mano yda tai raudonųjų pupelių vogimas iš bendros keptuvės.
Kai pirmąkart gyvenime buvau paklausta kuo gi norėčiau būti užaugus, atšoviau, kad klounu.
Nesistengiu niekam įtikti, nesistengiu būti panaši ir nesidomiu kitų nuomone.
"Veža" nuoširdumas, dvasingumas, vidinė šiluma, jausmai.
"Neveža" narciziškumas, pasipūtimas, kvailumas/bukumas, apkalbos, aiškinimaisi.
Pažįstu draskantį skausmą, liūdėsį, apatiją bei psichozę.
Myliu. Saugau. Branginu.

Viskas yra taip kaip turi būti. Viskas bus gerai.
Viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Kiekviena pabaiga yra kažko pradžia.
Viskas kas vyksta - tik į gerą.
Visur yra dvi pusės.

Aš sugebu šypsotis, o tu:)?


Paskutinį kartą redagavo Lizutia, 2008-08-29, 19:41. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:05

Gražu... (:
Man tokias mintis visad patinka skaityti Smile
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:12

AčiūSmile
Nepamirškit šypsotis:)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:21

Nepamiršim (:
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:26

Nais:)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:29

Aš tokia kvaila kartais prie tavęs pasijaučiu. Lizutia.blogspot.com 868448 Lizutia.blogspot.com 800394
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:34

sensea rašo:
Aš tokia kvaila kartais prie tavęs pasijaučiu. Lizutia.blogspot.com 868448 Lizutia.blogspot.com 800394
Kodėl Lizutia.blogspot.com 68933 ????????????????????????
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:38

Todėl kad tu protinga, tavo mintys brandžios ir rimtos, o aš vaikiška labai. :} Lizutia.blogspot.com 830182
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:43

sensea rašo:
Todėl kad tu protinga, tavo mintys brandžios ir rimtos, o aš vaikiška labai. :} Lizutia.blogspot.com 830182
Vienintelis kvailas kada nors iš tavęs išgirstas dalykas buvo būtent šis pareiškimas Lizutia.blogspot.com 687160
Taip kad panelyt nereikia "lia lia" čia :P nes kalbi NE-SĄ-MO-NES ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:46

O ką aš kvailo pasakiau?;DD teisybe visiška. Lizutia.blogspot.com 123362
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:55

sensea rašo:
O ką aš kvailo pasakiau?;DD teisybe visiška. Lizutia.blogspot.com 123362

Kad esi vaikiška :P
O už komplimentus ačiūSmile
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
.MeduOliukė.
Naujokas
Naujokas
.MeduOliukė.


Pranešimų skaičius : 70
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 11:58

Kaip man patiko tavo aprasymas Lizutia.blogspot.com 735372
tikriausiai neatsibotu skaityti net jei butu daug ilgesnis ;]
Atgal į viršų Go down
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 12:01

Esu vaikiška, ir nesakyk kad nesu, nes žinau geriau už tave truputėli. Lizutia.blogspot.com 123362 Lizutia.blogspot.com 830182
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 13:20

Žinai, išvysčiau kieno nors kito tokio ilgio aprašymą, bet šiandien, vėlyvą rytą, pasakyčiau, na jau ne, dabar tikrai neskaitysiu, bet tavo skaičiau be pašalinių minčių ir su šypsena Lizutia.blogspot.com 264952
Lizutia.blogspot.com 735372
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 15:18

Meduoliuke-Ačiū labai Lizutia.blogspot.com 553560 Lizutia.blogspot.com 948450
Kamile - nu jei labai nori tai ir būk vaikiška :P Tik klausimas kas sakė, kad tai yra blogai :P? Che che 1:0 mano naudai ;D
Indre - Thank You Lizutia.blogspot.com 180242 Myliu Lizutia.blogspot.com 830182
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Padnoškė
Vilties manekenė
Padnoškė


Pranešimų skaičius : 266
Age : 85
Miestas : ...
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 18:50

Laaabas:)
Žiūriu labai senai begirdėta Lizutia.blogspot.com 948450
p.s. tu pavadinime praleidai raidę;pp
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 20:03

Padnoškė rašo:
Laaabas:)
Žiūriu labai senai begirdėta Lizutia.blogspot.com 948450
p.s. tu pavadinime praleidai raidę;pp
Tikrinau tavo pastabumąSmile
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
*kyce*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
*kyce*


Pranešimų skaičius : 1348
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 21:28

Labutis;)
Gražus aprašymas;)
toks ilgas,bet skaityčiau ir skaityčiau;)
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 22:51

You try to say that I should continue?
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 23:38

Aš taip sakau. ;D Lizutia.blogspot.com 830182
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-29, 23:55

sensea rašo:
Aš taip sakau. ;D Lizutia.blogspot.com 830182
Kad reikia pratęsti aprašymą, ar kad vaikiškumas yra blogai?
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-30, 00:00

Lizutia rašo:
sensea rašo:
Aš taip sakau. ;D Lizutia.blogspot.com 830182
Kad reikia pratęsti aprašymą, ar kad vaikiškumas yra blogai?
tęst aprašymą. ;D
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-30, 02:35

O varge ;D
Na ką nors sugalvosiu ir prikursiu :}
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-30, 15:26

Kartais tiesiog skauda. Tiesiog liūdna. Tiesiog pasakai "ne šiandien". Tiesiog nubrauki ašarą. Tiesiog.. Labiausiai tinkantis žodis. Nesuprasi, bet..

Po to pagalvoju ar teisinga rašyti apie nesmagius dalykus, apie savo neigiamas emocijas? Negalima rodyti savo silpnumo. Bet. Tai mano blogas ar ne? Kurį rašau sau. Galiausiai nemoku apsimesti, kad viskas gerai, jei taip nėra. Nemoku dėtis tokio tipo kaukių. Negaliu šypsotis, jei širdis nesišypso. Negaliu kalbėti, jei nėra žodžių. Negaliu daryti, tai ko nenuoširdu. Negaliu rodyti to, ko nejaučiu.

Protarpiais nušviečia saulė ir atsiranda tokie įrašai, kaip kovo dvidešimt penktosios. Bet tai ne pastovi vidinė savijauta. Tiesiog gyveni taip kaip yra. Nekaltini nieko, nebandai išsisukti. Tiesiog pasakai "šiandien yra taip". Visokių dienų reikia, ar ne? Kada nors tai pasibaigs. Kada? Nė nesiimsiu spėlioti. Tiesą sakant net nesirūpinu.

Nesu nelaiminga, juk viduj yra gražių jausmų. Tik kiekvienai ramybės minutei tenka valanda sielvarto. Ir tiek. Dažnai skauda. Mažiau ar daugiau, bet skauda. Šiandien daugiau, spaudžia krūtinėj kaip ankščiau. Net tuomet kai jaučiuosi labai laiminga, jaučiu skausmą. Bet susigyvenau su juo ir nedramatizuoju. Yra ir tiek.

Ankščiau rašydavau eiles, posmus, dainas.. O dabar nieko. Buvo išrašyti penki stori sąsiuviniai, dėliojami žodžiai, įpaišomos eilutės, bandymai, vartymai, derinimai.. O dabar nieko. NIEKO. Visai NIEKO. Ne tik su dainom. Apskritai nieko. NIEKO. Girdit? NIEKO. Nieko nedarau ir net nepergyvenu. Apseisiu be diagnozės. Užuojautos irgi nereikia.

Galvoje net nėra minčių. Tuščiai žiūriu bet kur. Nefiksuoju žvilgsnio. Tiesiog kažkur nukreiptos akys mato atsispindinčias spalvas. Man tas pats.

Džiaugtis? O kam? Ir dėl ko? Negaliu džiaugtis, dėl to, kad atėjo pavasaris. Negaliu džiaugtis ir dėl to, kad lauke "pliusas". Nesidžiaugiu ir dėl pražydusios gėlės ant palangės. Džiaugsmas vardan džiaugsmo? Esą bandantis džiaugtis išties įtikinsi save ir pajusi nuoširdų džiaugsmą? Eikit jus po slyvom su tokiom "idėjom fix".

Viso kada nors turėtos svajonės žlugo, dužo palikdamos gilius randus, buvo sutryptos ir išniekintos. Kyla klausimas: ar dar išdrįsiu svajoti? Linkstu prie neigiamo atsakymo.

Kartais netgi drįstu viską palikti likimo valiai. Kaip, kad dabar. Galėčiau kelias valandas praleisti karštoje vonioje, kuri teikia malonumą, bet pasilieku gulėti lovoje. Galėčiau pasileisti smagią muziką, bet iš naujo, vėl ir vėl suku Indraya - I want U. Lyrišką ir ramią muziką. Lyg ir turiu kuo užsiimti, naudingu tiek man tiek visuomenei. Bet palieku kitam kartui.

Neturiu to ką norėčiau turėt. Kalbu ne apie materialius dalykus. Tai kas svarbu, svarbu tik man. Aplinkoje beveik nėra nuoširdumo, atsidavimo, jausmų, grožio, tikrumo, gėrio. Dėl to tikrai nesiimu isterikuoti ar nerimauti, įpratau ir priimu taip, kaip yra. Pakeičiau požiūri. Bet smagu irgi nėra.

Tai dėl ko gi džiaugtis? Kad esu kitokia? O kam tas rūpi? Na, taip, tą man pasakė pats ir retsykiais dar tą atsimena. Bet tik jis. Kas iš to? Kad sugebu išlikti savimi? Na ir kas? Aplinkiniams daug maloniau būtų, jei dėčiausi besišypsančią kaukę.

Gal būt kas kart gilinimasis į save įgauna vis didesnį pagreitį ir atsirandu per toli? Ar normalu nejausti savęs fiziškai? Tik kito prisilietimai primena, kad siela yra kūne. Žvelgiu į veidrodį, bet jame nematau savęs. Dažniausiai ne. Bet žinot, na ir kas?

Ai... vadinkit kaip norit. Geriau neparašysiu, tad tiesiog kopijuoju.


Autorius: nepažįstamoji

Welcome to the Real World.

Į pasaulį, kuriame pikčiausios žmonijos nuodėmės, negandos ir blogybės giliai ir patogiai įleidusios šaknis, o nuoširdumas, paprastumas, teisingumas etc jau likę tik terminais. Kur žmonės šypsosi dirbtinėmis šypsenomis, sako ne tai, ką galvoja, o tai, ką teoriškai norėtų išgirsti pašnekovas. Kur nuožmiai kovojama ne tik už vietą po saulę, bet ir už vietą eilėje prie naktinio klubo, už aukštesnį balą universitete ar papildomą litą darbe. Kovojama tokiais būdais, kad pikčiausios žmonijos nuodėmės, negandos ir blogybės, sucypusios iš malonumo, kraujagyslėmis vis greičiau raizgosi kiekvienu iš mūsų, bandydamos rasti utopinę šventovę, kadaise vadintą Siela. Kur kryžkelė nebereiškia dviejų susikirtusių kelių, ar kelio išsišakojimų, bet vietą, kur žmonės, padedami voodoo burtininkų parduoda sielą šėtonui už jo apsaugą. Į pasaulį, kuris kas rytą paauksuotas kylančios saulės atrodo toks tobulas, bet kuriame žodžiai "Labas rytas" tėra tik mandagumo palikimas. Pasaulį, kuris kiekvieną vakarą sužiba sintetinėmis elektros lempučių šviesomis, turinčiomis palydėti mus į palaimingą sapnų karalystę. Prieš užmigdami turėtume šypsotis ir skaičiuoti aveles, bet iš tikrųjų skaičiuojame dešimt žingsnių į priekį rytojui, dešimt galvų, per kurias lipsim, repetuojame dešimt kalbėjimo tonų, žvilgsnių ir būsimų pergalių. Tada duodam migdomųjų dešiniojo peties sargui, ir mirktelim kairiajam patarėjui, o laikrodis ima skaičiuoti minutes iki momento, kada bus negailestingai talžomas pagalve, šlepete ar bet kuo, kas paklius statistiniam miegančiajam po ranka. O ryte...

...ryte as kaip visada einu prie savo didelės juodos komodos su daugybe mažų stalčiukų, ir iš 99 juodo šilko kaukių renkuosi tos dienos "save"..


Na štai ir pravažiavom. Palengvėjo.

Įdomu, ar atsisveikinant pasakoma frazė, sudaryta iš vieno žodžio "Neliūdėk" tik mandagumas ar rūpestis? Bet kokiu atveju nuteikia teigiamai.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty2008-03-31, 15:10

Man patinka tavo mintys Lizutia.blogspot.com 570956 Lizutia.blogspot.com 98217
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lizutia.blogspot.com Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lizutia.blogspot.com   Lizutia.blogspot.com Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lizutia.blogspot.com
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Vudžio fanų klubas :: Gerbėjų kartoteka-
Pereiti į: