Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kai liūdesys tave aplanko..

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-03-29, 23:51

Pasidalinkit..
Kas sukelia liūdesį? Ar leidžiate sau liūdėti? Kokiais būdais praskaidrinat nuotaiką?
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-03-30, 00:03

Dažnai liūdžiu deja.. Ir va dabar liūdna, nes žmones kurie save vadina draugais, visai tokie nėra.. atsarginis variantas..
Reikia išsimiegot arba paliūdėt, praeis.. (:
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-03-30, 01:52

Kartais liūdesys man būna labai gražus. Mėgaujuosi juo, išsijungiu šviesą, uždegu žvakes, paleidžiu liūdną muziką ir pasineriu į liūdesį..
Vienais atvejais, nes gražu ir net miela.
Kitais (kaip šiandien), nes taip paprasčiau.
Esu paragavus gilaus ir skausmingo liūdesio skonio. Kuris nebuvo tik vakarais, o to, kuris tęsėsi kiaurą parą, dieną iš dienos, savaitę iš savaitės, mėnesį po mėnesio.
Nerekomenduoju liūdėti ilgiau kelių minučių. Nes išlįsti iš liūdesio siaubingai sunku. Jis šviesos sklidimo greičiu skverbiasi vis giliau iki pat šaknų ir nebepaleidžia. Pasinerti į liūdesį lengva ir greita, bet gydymosi procesas sudėtingas.
Išlįst neišlendu kol neateina suvokimas, kad laikas kažką keisti. Tuomet imuosi knygos ir to kas teikia man malonumą. Palepinu save.
Kitą vertus liūsintys yra nuoširdūs ir jautrūs. Taip gimsta nuostabūs meno kūriniai.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-03-30, 11:06

Em.. Kai liūdžiu rašau į dienoraštį...Tiesiog išrašau viską, kas širdy gulėjo. Arba pasiklausau muzikos, kuri man praskraidrina nuotaiką.. (:
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-03-30, 11:59

Virgin rašo:
Em.. Kai liūdžiu rašau į dienoraštį...Tiesiog išrašau viską, kas širdy gulėjo. Arba pasiklausau muzikos, kuri man praskraidrina nuotaiką.. (:

Rašiau dienoraštį, bet apleidau. Kasdien nesirašo. Aš lieku ištikima savo BLOG'ui. Ten didelė dalis manęs.

Ei, parekomenduok kokių dainų Kai liūdesys tave aplanko.. 918679

Man kolkas vos kelios gali padėti..Dažniausiai smagi muzika tiesiog ima erzinti ir nejungio jos iš principi, nes man ne linksma, o liūdna.
Jurga - Spiderwoman:rising
Celine Dion - I'm alive
Sugarbabes - Stronger
The All American Rejects - It Ends Tonight


Paskutinį kartą redagavo Lizutia, 2008-03-31, 00:17. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-03-30, 19:51

Lizutia rašo:
Virgin rašo:
Em.. Kai liūdžiu rašau į dienoraštį...Tiesiog išrašau viską, kas širdy gulėjo. Arba pasiklausau muzikos, kuri man praskraidrina nuotaiką.. (:

Rašiau dienoraštį, bet apleidau. Kasdien nesirašo. Aš lieku ištikima savo BLOG'ui. Ten didelė dalis manęs.

Ei, parekomenduok kokių dainų Kai liūdesys tave aplanko.. 918679

Man kolkas vos kelios gali padėti..Dažniausiai smagi muzika tiesiog ima erzinti ir nejungio jos iš principi, nes man ne linksma, o liūdna.
Jurga - Spiderwoman:rising
Celine Dion - I'm alive
Sugarbabes - Stronger
Pasiklausau Vudžio kai kurių dainų, James Blunt- Tears and rain, Give me some love, Take That- Rule the world, Patience, Shine.. Jos tokios nėra itin linksmos, bet man kažkodėl išvaiko lūdesį Smile
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty2008-06-11, 16:16

O aš nebandau prasklaidyti liūdesio.. Tuo metu kažkaip kartais netgi keistai gera.. Labai daug ką suvoki, apmąstai.. Kartais reikia paliūdėti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kai liūdesys tave aplanko.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kai liūdesys tave aplanko..   Kai liūdesys tave aplanko.. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kai liūdesys tave aplanko..
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Bendros diskusijos-
Pereiti į: