Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Vaikystė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vaikystė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaikystė   Vaikystė Empty2008-04-06, 20:31

Skelkit ką nors juokingo iš savo vaikystės, ką esat pridirbę ir panašiai.. Vaikystė 800394 Ir ne tik tai. Pasidalinkit savo mintimis: Ar pasiilgot jau vaikystės? Norėtumėte grįžti? Jei taip, kodėl? Jei ne, tai kodėl? Vaikystė 948450
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vaikystė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikystė   Vaikystė Empty2008-04-06, 21:18

Nedaug ką atsimenu iš vaikystės. Fragmentai ir tiek. Kažkur venuolikos-dvylikos metų, kai, rodės, dar buvo vaikystė, lakščiau miškuose su kiemo bernais, buvom chebrytė Marčius, Edgaras, Žygis, Rolka, Danielius, Ernestas, Rapkė, Robkė, Ieva, Eva (jos be manęs buvo dvi vienintelės kiemo merginos, bet beveik nebendrao, buvo mergaitiškos, o aš - berniūkiška). Tai mes su bernais miškuose kepdavom blynlius su uogom, statėm bazes, laipiojom medžiais, visam miške žaizdavom slepynes, Edgaro močiutės sode vogdavom rabarbarus, o Ernesto dėdės- obuolius Vaikystė 800394 dar dažnai žvejodavom Laughing šalia yra du darželiai, tai vienam nuolat griaudavom pavėsinės sieną iš plytų ir supomės ant supynių Vaikystė 800394 o dar šventas reikalas buvo tai mano kaimyno Henriko kašio aikštelė kur mėtydavom kamuolį ir nedidelis prūdas, kuriame maudėmės beveik nuogi Laughing (bernai nuogi ;D) arba žvejojom žuvį, kurios praktiškai nebuvo Laughing dar pas tą patį Henriką yra sūnus Haris, tai kol jaunas buvo, dažnai tūsus rengė. Tai prisigėrę chebratai nuogi maudės, lakstė ir durniavo, o mes stebėdavom i į prūdą akmenis mėtydavom Laughing dar pas jį esam iš garažo bulvių vogę ir lauže kepę Laughing
Buvo smagu, bet tu laikų nepasiilgstu:)
bendrai visą laiką norėjau kuo greičiau suaugti:)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vaikystė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikystė   Vaikystė Empty2008-04-07, 18:48

Oho, Liza, kokia vėjavaikė Laughing Laughing
Šiaip tai aš pati ir ką ne ką teatsimenu. Va kai mama pasakoja, tai mirk iš juoko... Vaikystė 800394
Vienas iš tokių juokingesnių mano poelgių buvo toks, kad pasiėmiau iš mamos piniginės pinigų ir davai iki parduotuvės Laughing Paradavėja nieko man nepardavė Vaikystė 246880 Laughing
Šiaip tai mama pasakojo, kad buvau neramus vaikas, vis rėkdavau naktimis... Laughing
Na, o jei daugiau ką prisiminsiu, tai vėliau papildysiu Cool O vaikystės kartais žiauuuriai pasiilgstu.... Kartais taip norisi būti mažu vaiku, kuriam niekas nerūpi Cool Arba likti 15 metų paaugle ir niekad nesuaugti Cool Baisu daros man, kai pagalvojau, kad tuoj tapsiu suaugusia... :roll: Nors būdama maža norėjau kuo grečiau suaugti... Vaikystė 800394
Ai, dar prisiminiau vieną gerą epizodą iš vaikystės ;D
Su kaimynų vaikais (jų buvo 2, berniukas ir mergaitė su jais bendraujam dar iki šiol), žaidėm teletabius Laughing Laughing Laughing Tuomet buvom pasigavę tą teletabių virusą ;D Aš buvau Tinkis Vinkis Vaikystė 800394 Vaikystė 800394 Dabar prisiminus, skaniai prisijuokiam ;DDD
Atgal į viršų Go down
Erika
Aktyvistas
Aktyvistas
Erika


Pranešimų skaičius : 408
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-27

Vaikystė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikystė   Vaikystė Empty2008-04-08, 18:24

Vaikystė buvo praleista kieme su draugais. Dar darželyj geri laikai buvo Cool Labai daug gerų ir linksmų prisiminimų liko Vaikystė 428824 Maža buvau kaip rubuilė, tai sunku stovėt būdavo Laughing Laughing Laughing tai pastoviai kam nors sakydavau: paimkit vaiką ant rankų Laughing Laughing Laughing Laughing Dar atsimenu, kai kaime surinkau kiaušinius, kokių 12 jų ten buvo ir sudėjau juos į tokį krepšį, galvoju nunešiu močiutei ir man belipant laiptais kojos susipynė, tai kaip dėjausi su tais kiaušiniais Laughing Laughing Atsikeliu nuo žemės - veidas kiaušiniuotas visas Laughing Laughing Laughing Laughing
Su draugais dažniausiai slėpynes žaisdavom Idea Aš visada į kokį nors rūsį įlįsdavau ir nerasdavo manęs niekas Twisted Evil Dar atsimenu vienam berniukui lūpą buvau praskėlus Twisted Evil Laughing Šiaip tai neramus vaikas buvau ir visada norėjau kuo greičiau suaugt, nes atrodė, kad suaugę gali viską, jiems viskas galima Laughing Cool
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vaikystė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikystė   Vaikystė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vaikystė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Bendros diskusijos-
Pereiti į: