Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?

Go down 
+8
Lizutia
Gintė
giedre
sensea
Erika
Laima
Indrė
Virgin
12 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-14, 17:53

Na..? Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? 948450
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-14, 21:11

Fanė Cool Neaktyvi ir bla bla, bet jis mano favoritas ir šiaip, prisirišimas prie jo yra.
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-15, 17:09

Aš taip pat esu tikra gerbėja Smile
Per šitus metus sugebėjau prisirišti, kaip Indrė sakė, prie jo Smile
Tiek prie jo muzikos, tiek prie jo pačio ir jo staigmenų-bombų Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? 800394
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-15, 17:23

Taip esu fanė Very Happy Jo muzika-neatsiejama mano gyvenimo dalis,na ir prisirišimas prie jo yra Very Happy
Atgal į viršų Go down
Erika
Aktyvistas
Aktyvistas
Erika


Pranešimų skaičius : 408
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-15, 19:31

Tikrai taip Exclamation
Didelis prisirišimas tiek prie Vudžio, tiek prie jo muzikos:)


Paskutinį kartą redagavo Erika, 2008-06-27, 23:23. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-15, 19:58

aiii, as tokia pasyvi visai pasidariau.. Tikrai nebe TOKIA kokia anksciau buvau bet visdar esu.. Kaip ir anksciau nauju dainu visa nakti klausaus.. : )
Atgal į viršų Go down
giedre
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
giedre


Pranešimų skaičius : 154
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-15, 20:51

nebutinai lakstymas paskui ji visur reiskia kad tikras fanas Smile
dabar nebeinu visur kur tikjis yra,bet vistiek,manau esu jo fane Laughing
Atgal į viršų Go down
Gintė
Terla
Gintė


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-15, 22:18

Esu jo fanė. Vis dar žiūrint į jį kelnės pasidaro pilnos laimės:)
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-04-26, 08:45

Ankščiau buvau. Tikrai. Nežinojau kaip ilgai tęsis bet buvau tikra. O šiandien drįstu labai suabejoti ir vargu ar apsivers liežuvis pasakyti, kad vis dar esu toki apat tikra fanė. Žinoma įdomu ir svarbu kaip jam sekas, palaikyt noras bent šiok toks tikrai yra, bet kaip ankščiau nieko nedega.
Išsidaviau?
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 22:32

giedre rašo:
nebutinai lakstymas paskui ji visur reiskia kad tikras fanas Smile
dabar nebeinu visur kur tikjis yra,bet vistiek,manau esu jo fane Laughing
Giedre nebuciau tokia tikra, kad nelakstai;DDD aisku paksutiniu metu nera kur lakstyt;DD Laughing Laughing Laughing rendeer cat
Atgal į viršų Go down
giedre
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
giedre


Pranešimų skaičius : 154
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 22:37

ieva:) rašo:
giedre rašo:
nebutinai lakstymas paskui ji visur reiskia kad tikras fanas Smile
dabar nebeinu visur kur tikjis yra,bet vistiek,manau esu jo fane Laughing
Giedre nebuciau tokia tikra, kad nelakstai;DDD aisku paksutiniu metu nera kur lakstyt;DD Laughing Laughing Laughing rendeer cat
tai va kad nera Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? 764770
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 22:40

niekis atsiras tuoj;DD td tj leksim;D kaip i kaisiadorius;DDD Laughing Laughing tikiuosi bus birstone kada ir td taj manes vienos nebepaliksi Twisted Evil Laughing cat
Atgal į viršų Go down
Padnoškė
Vilties manekenė
Padnoškė


Pranešimų skaičius : 266
Age : 85
Miestas : ...
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 23:10

Prisimenu kaisiadorius blin Laughing Pemeni, kai per ta uztvara visi prie scenos leke? Bet dar galvojo ar eit kol mes pavyzdzio neparodem Laughing Man tai ten visai nieko buvo, miskeli Laughing
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 23:15

Joooo tada buvo gera;) taip buvo smagu netiketai ir jus su biruciuku susitikt;) mes visiem pavizdys Laughing cat :cherry:
Atgal į viršų Go down
Padnoškė
Vilties manekenė
Padnoškė


Pranešimų skaičius : 266
Age : 85
Miestas : ...
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 23:17

As tai soke buvau Laughing Galvojau nuo pergerusiu dziedu ir kepamu sardeliu man jau stogas nuvaziavo Laughing Labai nuvargus pamenu gryzau Laughing Bet mes cia ne i tema Laughing
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 23:19

mes ten isistaskem kaip reikalas;DDD o tu tusinais geruliskaj;DD dar atcimenu kaj ,,kaciukus" savo jam darem;DDDD raaar;DDD Laughing Laughing Laughing Laughing p.s mes wisada ne i tema;DD jau kaj me sabi frm nieko gero nelauk Laughing Laughing Laughing Laughing alien cat
Atgal į viršų Go down
Padnoškė
Vilties manekenė
Padnoškė


Pranešimų skaičius : 266
Age : 85
Miestas : ...
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-05, 23:26

ko9kius dar kaciukus, sitos vietos tai nepamenu Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? 236805
O kode as tai geruliskai tusinaus? ;O pacios ne kitaip Laughing
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-05-07, 17:36

nu neatsimeni kaip ,,kaciukus" darem jam? ;DDDDDD arba as dar Nuoga Bamba atsimenu;DDDD Laughing Laughing Laughing nu mum tj privaloma tusintis o tu tj susilajkaj dazniausej nebent labaj smagu buna;D vadinasi paznaga ten buwo i geraja puse;DDD Laughing Laughing Laughing cat
Atgal į viršų Go down
indre3
Aktyvistas
Aktyvistas
indre3


Pranešimų skaičius : 407
Age : 29
Miestas : kaunas
Registration date : 2008-04-22

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-06-09, 18:38

Nu net nezinau gal prisisrisimas per beveik 3 metus ,o gal ir tikrai del jo dainu jis man patinka labai vertinu tai ,kad jis pats raso ir daro aranzuotes(happy)
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2008-06-10, 15:10

indre3 rašo:
Nu net nezinau gal prisisrisimas per beveik 3 metus ,o gal ir tikrai del jo dainu jis man patinka labai vertinu tai ,kad jis pats raso ir daro aranzuotes(happy)
Jap,tikras šaunuolis Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? 985672
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2009-04-14, 23:51

Nea, nesu isitikinus, jau 4 metus juo domiuosi, bet argi jis galetu man patikt ;DDD Laughing bounce lol!
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2009-04-15, 20:13

Pastaruoju metu esu šiek tiek atitrūkusi nuo jo, bet vistiek nesvyruodama sakau, kad jis man geriausias Smile Ant nieko taip ilgai nebuvau pasinešusi, kaip ant jo ;D
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2009-04-15, 23:08

Virgut, o taj Britney? ;OO
As realej tj irgi kuri laika buvau atitrukus, nu ir pas jy seip nlb kas vyko, bet kaj jis atsigavo tj ir mane sudomino su savo neblestanciom idejom ;DD
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2009-04-18, 10:54

ieva:) rašo:
Virgut, o taj Britney? ;OO
As realej tj irgi kuri laika buvau atitrukus, nu ir pas jy seip nlb kas vyko, bet kaj jis atsigavo tj ir mane sudomino su savo neblestanciom idejom ;DD
Kas Britney? Laughing
Atgal į viršų Go down
ieva:)
Veteranas
Veteranas



Pranešimų skaičius : 557
Registration date : 2008-05-05

Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty2009-04-18, 21:23

Sakej, kad niekad nebuwaj ant nk tjp pasinesus kaip an tjo ;D O tj ant Britney ne? kaip visos mergaites xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?   Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ar esatę įsitikinę,jog esate tikri Vudžio fanai?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Vudis - Arvydas Martinėnas :: Vudis-
Pereiti į: