Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Topinės mokytojų frazės

Go down 
+2
Shine
Virgin
6 posters
AutoriusPranešimas
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-05-03, 20:30

Topinės mokytojų frazės 687160
Atgal į viršų Go down
Shine
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
Shine


Pranešimų skaičius : 241
Age : 32
Registration date : 2008-04-05

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-05-03, 21:09

Na,aš pasireikšiu.. Laughing
Gal labiausiai įstrigusi frazė,tai matematikos mokytojos.. Gal 8 ar 9 klasėj.. "Aš jus visus katės šūduose išmurkdysiu".. Laughing Laughing
O šiaip,žodeliai,dabartinio matematikos mokytojo,tai ant ilgų plaukų vaikino "kudlius,nu žinot,tokia šunų veislė yra" Laughing
Vieną dar "japaška" išvadino.. Laughing Laughing Neatsimenu kodėl.. Buvo ir "geltoniukė","Pakrantės 12,prie lentos" čia viena panelė tam name gyvena.. Laughing
Mane asmeniškai tai yra tik "išdykėle" pavadinęs.. Kodėl? Neįsivaizduoju,nes per jo pamokas visi kaip pelytės sėdim.. Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-05-04, 00:15

O mes kai per matematiką nieko nesuprantam,tai mums mokytoja sako"ko sėdit kaip grybai" Wink O šiaip tai nieko verto dėmesio...
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-05-05, 14:53

Pas mane tai mokykloje fizikas laabai dažnai laido visokias frazes Laughing Tai aš net per jo pamokas būnu pasidėjus užrašų knygutę, kad kokią geresnę frazę pasirašyti Laughing Štai keletas:
Aš kiaurai matau
Čia buvo tokia reklaminė pauzė Laughing
Suvalgyk akmenį Laughing
Iš jūsų garso neišeitų jokio garso
Skambutės (čia jis norėjo pasakyti lemputės ;D)
Atgal į viršų Go down
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-05-05, 16:44

gamtos mokytojas liaaadinis. ;DD jo frazes nerealios, nors kai kurias dažnokai kartoja ;D mm.. nu pvz: i dont care what your mum's dad's grandfather's dog's cousin thinks ;D Kažkada mus 'bulshiters' pavadino ;D meiliakas. ;D
Atgal į viršų Go down
Erika
Aktyvistas
Aktyvistas
Erika


Pranešimų skaičius : 408
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-27

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-05-16, 15:01

Lietuvių mokytoja: paskutinei kiaulei palei šikną papas Laughing
Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
indre3
Aktyvistas
Aktyvistas
indre3


Pranešimų skaičius : 407
Age : 29
Miestas : kaunas
Registration date : 2008-04-22

Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty2008-06-20, 12:40

Istorijos mokytoja gal kaip buvau 5 klasiai ce buvo ne fraze bet gazdinimas Very Happy
Ateinam visi i pacia pirma istorijos pamoka ir mokytoja sako: Jai jus manes neklausysit as jus pakarsiu ,galvas nupjausiiu ir ismesiu pro langa arba suvalysiu ! db atrodo juokinga ,bet kaip tada sake nebuvo juokinga nors dabar ir panasiai sako dar kelios jos frazes: mikalauskai nepiesk ce pimpliuku ant stalo jei savo turi Very Happy
arba isvadina klasiokus inpotentais tokia faina mokytoja bet kartais kaip ka pasako tai net kraupu pasidaro Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Topinės mokytojų frazės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Topinės mokytojų frazės   Topinės mokytojų frazės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Topinės mokytojų frazės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Mokslai-
Pereiti į: