Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***

Go down 
+5
saura
Indrė
.MeduOliukė.
Virgin
Kami*
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-23, 18:08

Nu ką,nebedaug liko iki išsvajotosios vasarėlės, ar laukiat? Laughing
Ką planuojat veikt? Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 553560 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 477573 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 496203 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180838
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-23, 18:15

Vasara vasaraaa Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Planų turiu laabai daug, bet kiek jų išsipildys, nežinau Smile Todėl bent jau kol kas nenoriu šnekėt Smile
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-23, 18:19

Nu aš tai planuoju daug maudytis,degintis,būt grynam ore,linksmintis,leist laiką su draugais ;D Trumpiau sakant-nieko neplanuoju:D
Bet jau taip laukiu tų atostogų,negaliu,taip galva nuo visko pavargus db:D Nedaug liko,kaip nors iškentėsiu:D
Atgal į viršų Go down
.MeduOliukė.
Naujokas
Naujokas
.MeduOliukė.


Pranešimų skaičius : 70
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-23, 20:01

Vasara.(mm)
Kol kas dar nieko nesu suplanavus, tik zinau kaip atsvesiu vasaros pradzia, jai viskas pasiseks. Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 98217
Zinau, kad sia vasara noriu daug keliaut po lietuva, su draugais.
Bet butent po lietuva, ir be tevu, ir kad niekas nebutu planuojama.
Nooriu vaiksciot visur tol kol nuvirsiu, gal net pasiklysti, svarbu su zmonem su kuriais bus ka veikti. Noriuu vasaros su daug nuotykiu. Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Minciu jau daug seip turiu. ;]
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-23, 22:00

Nuo praėjusios vasaros nebuvo niekada tokios minties: kaip laukiu kitos vasaros. Dabar taip pat, atrodo jau tuoj pirmasis vasaros mėnuo, bet aš tam visiškai apatiška, jokių emocijų, jokių emocijų, kad baigiasi mokslo metai..
Atostogų neesu ištroškusi nei kiek..
Galėčiau laisvai dar kokius puse metų mokintis.

Kažkaip nei laukiu aš tos vasaros labai..

Žodžiu, jokių emocijų dėl mokslo metų pabaigos ir vasaros pradžios.
Atgal į viršų Go down
saura
Fire_Girl...
saura


Pranešimų skaičius : 471
Age : 33
Registration date : 2008-03-29

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-24, 17:32

na laukiu vasaros...
ka veiksiu... zinoma atostogausiu...na gal dar dirbsiu koki menesiuka...
lankysiu sokius...
varysiu i stovykla kurios laukiu..jau nuo to laiko kai is ten isvaziavau...
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-28, 16:03

Labai laukiu vasaros,šiaip kolkas nieko neplanuoju,nors kaip ir Indrei man taip pat nesijaučia,kad jau baigiasi mokslo metai... Wink
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-05-28, 17:15

Šiaip tai aš ir nejaučiu artėjančios vasaros, nes pamokos dar vyksta kaip būtų vykę ir kokį kovo mėnesį... :roll: Todėl nesijaučia... Seniau gegužės 28 jau atiduodavome vadovėlius,o dabar apie tai tik pasvajoti... :roll:
Bet aš vistiek vasaros laukiu alien
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-01, 18:37

Sveikinu su atėjusia vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 54427 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 553560 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242
Beje,iki kada dar kam į mokyklą reikia? Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 909944
Atgal į viršų Go down
Shine
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
Shine


Pranešimų skaičius : 241
Age : 32
Registration date : 2008-04-05

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-01, 18:52

Taip,aš irgi sveikinu visus su atėjusia kalendorine vasara! Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 23527 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 553560 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242
Man tai iki birželio 21d.. Bet kadangi aš išvažiuoju atostogaut birželio 14d,tai man savaite trumpiau.. Smile
O girdėjau,pvz vienoj mokykloj Lazdijuose jau dabar prasidėjo atostogos.. Ale kodel tokia neteisybė? :roll:
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-01, 18:59

Man iki birželio 6d. :}
Mano draugams iš Alytaus kažkokios mokyklos irgi jau atostogos:)
Atgal į viršų Go down
.MeduOliukė.
Naujokas
Naujokas
.MeduOliukė.


Pranešimų skaičius : 70
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-01, 19:02

Ūhųų. Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 54427 su Vasara visas. Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 735372
Man mokytis tai dar iki birželio 6d., o po to iki 20d., įvairi veikla ir pnš.xDp~
Atgal į viršų Go down
Shine
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
Shine


Pranešimų skaičius : 241
Age : 32
Registration date : 2008-04-05

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-01, 19:22

O tai čia.. Tipo mano vienos mokykloj pamokos iki birželio 21d? Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-02, 14:04

Su vasara, mielosios Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 553560
Atgal į viršų Go down
*kyce*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
*kyce*


Pranešimų skaičius : 1348
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-02, 19:38

Su vasaryyyte saules zuikuciai Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 98217 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 632716 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242 Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 180242
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-02, 19:59

Shine rašo:
O tai čia.. Tipo mano vienos mokykloj pamokos iki birželio 21d? Laughing
Nea, Ievut, čia ir pas mane shūlėj tokia neteisybė... Laughing
Atgal į viršų Go down
*kyce*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
*kyce*


Pranešimų skaičius : 1348
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-03, 11:50

Virgin rašo:
Shine rašo:
O tai čia.. Tipo mano vienos mokykloj pamokos iki birželio 21d? Laughing
Nea, Ievut, čia ir pas mane shūlėj tokia neteisybė... Laughing
Nu ir pas mane teoriskai taip Very Happy bet praktiskai atsiskaitymai ir mpamokos iki 13 Laughing
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-04, 15:59

Pas mane tai pamokos šiaip jau baigėsi Smile Beliko eiti tik į lietuvių ir matematikos konsultacijas,tai dabar turiu laaabai daug laisvo laiko...;D
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-15, 16:12

Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-16, 14:12

Virgin rašo:
Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Ja... Twisted Evil Gal vėl vasarą susitiksim? Wink
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-16, 17:15

Laima rašo:
Virgin rašo:
Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Ja... Twisted Evil Gal vėl vasarą susitiksim? Wink
Jop jop, vienas susitikimas jau numatomas-liepos 13, jei ir tu būsi alien
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-17, 14:59

Virgin rašo:
Laima rašo:
Virgin rašo:
Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Ja... Twisted Evil Gal vėl vasarą susitiksim? Wink
Jop jop, vienas susitikimas jau numatomas-liepos 13, jei ir tu būsi alien
Aha,būsiu Twisted Evil Ir dar vienas kitą ketvirtadienį Very Happy
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-17, 17:20

Laima rašo:
Virgin rašo:
Laima rašo:
Virgin rašo:
Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Ja... Twisted Evil Gal vėl vasarą susitiksim? Wink
Jop jop, vienas susitikimas jau numatomas-liepos 13, jei ir tu būsi alien
Aha,būsiu Twisted Evil Ir dar vienas kitą ketvirtadienį Very Happy
Jop alien Aš gal pažadinsiu vilkaviškietes panas ir galbūt galėsi su jomis susipažinti... alien
Atgal į viršų Go down
Ruta
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas



Pranešimų skaičius : 154
Age : 29
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-17, 18:10

Virgin rašo:
Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Aš tai jau nuo birželio pradžios atostogauju Smile
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty2008-06-18, 15:06

Virgin rašo:
Laima rašo:
Virgin rašo:
Laima rašo:
Virgin rašo:
Pagaliau liko tik savaitė mokslų ir galėsiu džiaugtis vasara Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** 829993
Ja... Twisted Evil Gal vėl vasarą susitiksim? Wink
Jop jop, vienas susitikimas jau numatomas-liepos 13, jei ir tu būsi alien
Aha,būsiu Twisted Evil Ir dar vienas kitą ketvirtadienį Very Happy
Jop alien Aš gal pažadinsiu vilkaviškietes panas ir galbūt galėsi su jomis susipažinti... alien
Būtų smagu Smile O kodėl jų forume nėra? :roll:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***   Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~*** Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vasara jau nubarstė pievų žiedais tavo plaukus :DD~~~~***
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: ## :: Šiukšlynėlis-
Pereiti į: