Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Indrė.

Go down 
+11
LinuT
IEVA[VG]
Kami*
saura
Laima
Padnoškė
Lizutia
sensea
Virgin
*kyce*
Indrė
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-14, 16:45

Man ir patinka Cool
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-14, 20:46

Kam dar patinka? Laughing
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 11:24

Man labai patinka žmonės, kurie turi tikslą ir nori jį pasiekti.
Nenuleidžia rankų, daro ką tik gali, kad tik tą tikslą pasiektų. Smile Man patiko tavo sakinys, kad po daug metu tu įsitrinsi į politiką. Smile
Tikiuosi, kad ką nors supratai Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 12:46

Virgin rašo:
Man labai patinka žmonės, kurie turi tikslą ir nori jį pasiekti.
Nenuleidžia rankų, daro ką tik gali, kad tik tą tikslą pasiektų. Smile Man patiko tavo sakinys, kad po daug metu tu įsitrinsi į politiką. Smile
Tikiuosi, kad ką nors supratai Laughing

Žinaiii... Indrė. - Page 5 864875 Tikslą turiu, bet dėl tu rankų nuleidimo Indrė. - Page 5 948450 Kaikur nuleidžiu rankas, kaikur ne Indrė. - Page 5 948450 Indrė. - Page 5 800394

O taaip, busiu socialdemokratė Indrė. - Page 5 775956 Indrė. - Page 5 701351 Indrė. - Page 5 701351 Indrė. - Page 5 701351
Būtų panevėžy aktyvus jaunųjų socialdemokratų būrys, tai eičiau į juos, bet toks neegzistuoja Indrė. - Page 5 191293
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 15:40

Aš kalbu aplamai apie tavo pasiryžimą dėl politikos Smile
Žaviuosi tokiu ryžtu Smile
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 15:48

Virgin rašo:
Aš kalbu aplamai apie tavo pasiryžimą dėl politikos Smile
Žaviuosi tokiu ryžtu Smile

Indrė. - Page 5 428824 Indrė. - Page 5 428824 Indrė. - Page 5 554802
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 15:52

Indrė. - Page 5 632716 Indrė. - Page 5 632716
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 18:35

Iš vieno asmenybės testo:

VYRIAUSIAS BROLIS (valdinys, ekstravertas, gudrus, abstrakčiai mąstantis žmogus)

Daugelis apie jį sako: Jis atvėrė man akis, arba: Jo dėka aš šiandien esu čia, ir taip toliau. Jie klysta. Iš tikrųjų jis neturi potraukio ir noro mokyti kitus gyventi, ir rinkti sekėjus. Jis yra inteligentiškas ir save kontroliuojantis, tai jo vidinis ištvermingumas, kuris vilioja kitus stengtis būti panašiems į jį. Net jeigu jis yra kažkur toli, jo vardą visą laiką atsimena draugų būryje (deem...): Jis sakė, Jis darė, ir taip toliau. Tik jo dėka atsirado posakis: geri mokytojai - geri mokiniai. Jis mokosi tik tai, kas jį domina ir jeigu (du kartus) paklausi, atsakys keliais žodžiais, bet labai taikliai ir aiškiai, nenukrypdamas nuo temos. Jeigu reiks, jis paaiškins iki molekulinio lygio. Senatvėje jis galvoja, kad jo gyvenimas išbyrėjo kaip smėlis tarp pirštų - nežiūrint į tai, kad jis visą laiką buvo apsuptas šimtų žmonių dėmesio. Net po mirties jis dar ilgai gyvens žmonių atsiminimuose ir legendose, kurias sukuria apie jį. Legendinis žmogus.
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 19:22

Kitas testas:

INTRAVERTAI atrodo ramūs, santūrūs, tylūs, susimąstę. Jie nemėgsta minios, gausių susibūrimų. Šie asmenys vertina ramybę, o kartais ir vienatvę. Prieš apsispręsdami ką nors veikti, jie visada ilgai galvoja. Draugais jie laiko tik tuos žmones, su kuriais juos sieja itin glaudūs ryšiai. Intravertai kartais nepagrįstai laikomi vienišiais ir bailiais. Jie nuo vaikystės kenčia nuo negatyvių bendraamžių replikų. Nors šiems asmenims nelabai patinka šurmulys, bet jie nelinkę slapstytis nuo žmonių. Tiesa, ilgai bendraudami jie pavargsta ir nori pabūti vieni. Intravertai gali atsiskleisti tik jiems tinkamoje aplinkoje. Jie ryžtąsi žengti „į sceną“ dėl visai kitokių priežasčių negu dėmesį mėgstantys ekstravertai. Intravertai pasireiškia tada, kai ieško sau tinkamos veiklos. Dažnai intravertai yra kaltinami egocentriškumu, abejingumu ir nenoru bendrauti. Intravertai kaip tik sugeba labiau įsijausti į kito žmogaus išgyvenimus, nei ekstarvertai. Intravertai nekalba veltui: vien dėl to, kad ką nors pasakyti. Jie kalba argumentuotai ir trumpai. O svarbiausia – jie moka nutylėti ir visko neišsakyti. Gal dėl to tai palaikoma nenoru bendrauti, nepasitikėjimu, neryžtingumu, paslaptingumu? Intravertai paprastai stereotipiškai laikomi keistuoliais, vienišiais. Tačiau mokslininkai nurodo, kad šis psichologinis tipas yra emocionaliai stabilesnis. Dažnai tai yra ryškus pranašumas. Intravertiški žmonės jautriau nei ekstravertai reaguoja į šviesą, tamsą, oro temperatūrą. Jų organizmas rytais dažnai būna mieguistas. Jie mažiau prakaituoja, todėl sunkiau toleruoja karščius. Jiems siūloma dėvėti drabužius su kišenėmis - šąlančioms rankoms šildyti.


Tik nesuprantu, pirmame teste rašo,kad aš ekstravertas, antrame,kad intravertas.
Na nors man pačiai atrodo,kad labiau esu intravertė.
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-19, 19:57

Testas : Ar skrajoji padebesiais?

Tau pavyko rasti pusiausvyrą tarp iliuzijų ir realybės. Ir nors tau vis dėlto būdingas tam tikras svajingumas, net sentimentalumas, viską pamatuojate pagal esamas galimybes.
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-20, 11:14

Perskaičiau ir pamačiau, kad aš taip pat intravertė.. Smile
Beje, žinau labai gerą vieną testą. Jis tau turėtų patikti... Smile Jei dar jo nedarei.. Wink
Kai rasiu nuorodą, nukopinsiu tau Wink
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-20, 11:18

Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-20, 13:14

Kažkada dariau, va kokie atsakymai ;DD

Štirlicas ESTJ

“Administratorius”
Racionalus loginis sensorinis ekstravertas
Emotyvistas, kvestimas, negatyvistas, aristokratas

Apibendrinantys bruožai

Bet kokioje situacijoje sugeba tiksliai ir greit priimti sprendimus ir veikti. Visada žino ką daryti ir veikla sprendžia visas problemas. Be galo racionalus, šaltakraujiško proto, mąsto labai nuosekliai, detaliai atrinkdamas visą informaciją, kuri jam naudinga. Veržlus ir darbštus. Įgijęs gyvenimiškos patirties, tampa lankstesnis ir išmoksta taktiškai “prieiti prie žmogaus”. Taupiai ir racionaliai elgiasi su pinigais. Konservatyvus tradicijų šalininkas. Nemėgsta kompromisų, trūksta diplomatiškumo.

Daugeliui būdinga sąvybė – heroiškumas, su kuriuo natsiejamai rišasi sentimentalumas. Mėgsta mokyti žmones, kaip reikia elgtis ir apskritai gyventi. Sirgti nemėgsta ir nemoka. Vietoj to, kad duotų organizmui susitvarkyti su liga, stengiasi susigaudyti jos priežastyse, gydyme, priešpastato įvairių gydytojų nuomones ir kaltina juos nekompetentingumu. Pragmatikas: žmonių poelgius vertina naudingumo požiūriu.

Santykiai su žmonėmis

Draugijoje – linksmas, įdomus ir šnekus. Vertina ryšius tarp žmonių, jei jie reikalingi, sugeba dirbtinai palaikyti. Visapusiškai studijuoja žmogų, kad galėtų paaiškinti jo poelgius logiškai. Į per didelį emocionalumą reaguoja įtariai. Tokiais atvejais savo nusistatymą išreiškia replikomis, paskui gailisi, bet atsiprašyti sunku. Nemėgsta pripažinti savo neteisybės. Tada elgiasi pabrėžtinai ramiai. Įniršis – Štirlico prieglobstis ekstremalioje situacijoje, su kuria jis pats negali susidoroti. Jam reikia žmogaus, kuriuo galėtų visiškai pasitikėti. Be jo gali pavirsti į džiūvėsį, pedantą ir niurgzlį. Jam reikia, kad aplinkiniai įvertintų jo sugebėjimus, “paglostytų” savimeilę. Jis nejaučia santykių tarp žmonių, nors ir mąsto apie juos. Reikia, kad kas nors jam paaiškintų, padėtų. Labai rūpestingas, aprūpina savo artimiesiems materialinę gerovę. Tuščiai neplepa.

Darbas

Aistringas kovotojas už kokybę, darbo pagrįstumą ir patikimumą. Bet tai nereiškia, kad jis siekia pergalės bet kokia kaina. Nemėgsta eiti bandymų ir klaidų keliu. Veiksmams turi turėti smulkią informaciją. Prieš pradėdamas ką nors daryti, iš visų galimų kanalų surenka informaciją, ją perskaito ir gerai išstudijuoja. Apsigimęs žvalgas. Nepakenčia neaiškių, painių atsakymų, reikalauja aiškumo ir tikslumo. Labai pareigingas, nekenčia klastos, sukčių ir apsukruolių. Jei ko imasi, stengiasi padaryti iki galo. Nekenčia, kai jį skubina. Darbo aplinkoje sausas ir oficialus, bet neoficialioje aplinkoje stengiasi būti nuoširdus, juokauja.

Jei tampa viršininku, linkęs vadovautis autoritariniais metodais. Negiria už gerai padarytą darbą, laiko tai norma. Jį išmuša iš vėžių neapibrėžtos situacijos, jei trūksta faktų atideda sprendimo priėmimą. Jam reikėtų, kad kas išaiškintų artimiausias veiklos perspektyvas, nes planus jis stengiasi įvykdyti racionaliai, pagal logikos dėsnius. Jei suklysta, neprisipažįsta klydęs, jam sunku atsiprašinėti. Nekenčia, kai jam trukdo dirbti. Moka įvertinti padėtį ir priimti sprendimą. Geras vadovas: tobulina darbo procesą. Stengiasi sukurti visas sąlygas darniam darbui, moka koordinuoti žmonių ir padalinių veiklą. Geriausiai sekasi valdymo sferoje (esant stabiliai situacijai), ekonomikoje, bako kreditų skyriaus darbuotoju, technikos eksploatacijoje ir remonte, žemės ūkyje.

Apranga, tvarka

Turi stiprų šeimininko jausmą savo nuosavybei. Svečių priėmimui ruošiasi lyg paradui. Viskas turi būti išvalyta iki blizgesio. Nervinasi, kad nespės laiku, gainioja namiškius. Visada pasitempęs, kartais net pedantiškai tvarkingas. Kovoja su chaosu ir betvarke, kur ji bebūtų.

Jo drabužiai gražūs, suderinti, kokybiški. Rengiasi skoningai, elegantiškai, perdaug nesipuošia. Mėgsta, kai aplinkiniai gerai apsirengę. Duoda jiems nurodymus pagal savo skonį. Mėgsta klasikinį stilių. Konservatyvus skonyje ir pamėgtuose dalykuose.

Laikas

Savo dieną planuoja. Nepakenčia tuščio laiko gaišinimo, reikalų vilkinimo. Nemėgsta, kai jį kas skubina arba sulaiko. Turi žinoti iš anksto, kada baigti darbą.

Negalima reikalauti

Švelnumo, diplomatiško elgimosi su žmonėmis, šaltakraujiškumo ekstremalioje situacijoje, lankstaus elgesio, nestandartinių idėjų generavimo.





Štirlicas (ESTJ)
Administratorius užbaigiantysis (loginis)
(Gamintojas- angl.producer)
Stengiasi savo rankomis apjungti visą gamybos ciklą. Geras darbuotojas, nepakenčia nekompetetingumo, pats yra gerai pasikaustęs savo srityje. Labai darbštus, kartais dirba iki paskutiniųjų; mano, kad tik tokiu atveju gali to paties reikalauti ir iš kitų. Gali būti griežtas, spręsdamas apie kitus. Paprastai labai lengvai suformuluoja užduotį. Gamybos srityje siekia atsakingo požiūrio į produktą, mėgsta grožėtis tuo, kas pagaminta, pabrėžia savo prekės privalumus. Gerai moka realizuoti save stabilios rinkos sąlygomis- transporto srityje, armijoje. Apranga konservatyvi, jam svarbiausia- švara, tvarka ir funkcionalumas.

Administratorius inicijuojantis (sensorinis)
(Susiejantis – angl. linker)
Gerai jaučia tarpines gamybos sritis - prekybą, menedžmentą. Labiau išsiblaškęs nei inicijuojantysis tipas, labai linkęs bendrauti, emocionalus, mezgantis kontaktus. Dažnai yra vaišingas, mėgsta komfortą ir jaukumą, taip pat poilsį gamtoje. Lengvai susitvarko su technikos direktoriaus, ūkvedžio pareigomis.
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-20, 16:25

Man tai kažkodėl nėjo nukopinti ;D
Aš irgi Štirlicas Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-21, 21:47

Virgin rašo:
Man tai kažkodėl nėjo nukopinti ;D
Aš irgi Štirlicas Laughing

Bena irgi negalėjo nukopint, keista, o aš galiu ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-21, 22:42

tau beveik viskas totaliai atitinka. na yra pora sakiniu kuriuos ismesciau, bet siaip tai super testas Indrė. - Page 5 701351 nes ir man beveik viskas atitiko
Atgal į viršų Go down
sensea
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
sensea


Pranešimų skaičius : 260
Age : 30
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 00:33

ir man kopint neleido.. Indrė. - Page 5 753363 Indrė. - Page 5 800394
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 11:31

benutea rašo:
tau beveik viskas totaliai atitinka. na yra pora sakiniu kuriuos ismesciau, bet siaip tai super testas Indrė. - Page 5 701351 nes ir man beveik viskas atitiko

Žinai kas man neatitiko :Taupiai ir racionaliai elgiasi su pinigais Indrė. - Page 5 800394 Indrė. - Page 5 800394
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 17:11

Aš irgi neesu taupi ;D
Jei turiu kažkokį konkretų tikslą, tada taupau,o jei neturiu ir dar pinigų turiu- tada nepastebimai išleidžiu ;D
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 17:13

Pas mane irgi pinigai neilgai užsibūna Laughing Very Happy
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 18:57

Jau taaip nemoku taupyt, tai raagas Laughing
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 19:10

tai as sita pirmu punktu buciau istrinus tavo aprasyme;DD
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 19:33

benutea rašo:
tai as sita pirmu punktu buciau istrinus tavo aprasyme;DD

Indrė. - Page 5 800394 Indrė. - Page 5 800394 Bet pastarasias dvi savaitės būsiu itin taupi Indrė. - Page 5 800394 Reikia kaikam pinigėlių Indrė. - Page 5 428824
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 19:59

Ant ko taupai,jei nepaslaptis? Indrė. - Page 5 800394
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty2008-04-22, 20:04

Kami* rašo:
Ant ko taupai,jei nepaslaptis? Indrė. - Page 5 800394

Panevėžio lygio paslaptis >;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Indrė. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė.   Indrė. - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Indrė.
Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Vudžio fanų klubas :: Gerbėjų kartoteka-
Pereiti į: