Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lietuviška muzika

Go down 
+7
Shine
Gintė
Lizutia
Virgin
Padnoškė
*Auksiukas*
Indrė
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 13:24

Lietuviška muzika 687160
Atgal į viršų Go down
*Auksiukas*
Naujokas
Naujokas
*Auksiukas*


Pranešimų skaičius : 68
Age : 27
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 15:18

Minedas ;DD
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 15:20

Prašau, neterškit forumo su visokiai minedais, diedukais, ostapenko ir karkleliais...
Atgal į viršų Go down
*Auksiukas*
Naujokas
Naujokas
*Auksiukas*


Pranešimų skaičius : 68
Age : 27
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 15:24

Indrė rašo:
Prašau, neterškit forumo su visokiai minedais, diedukais, ostapenko ir karkleliais...
ok Lietuviška muzika 18917
Atgal į viršų Go down
Padnoškė
Vilties manekenė
Padnoškė


Pranešimų skaičius : 266
Age : 85
Miestas : ...
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 17:32

Eii.. ant dieduku cia tiktais nevaryk ;DD

Seip ka as zinau ka cia ir bekalbet, Mamontova labiausiai megstu:)
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 20:17

Labai dažnai klausau Smile
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-28, 21:32

Jurga. Mango, Pikaso, man labiausiai patinka, aišku puikų balsą turi V.Riaubiškytė, ir keletą gražių dainų, kuo toliau, tuo didesnį dėmesį atkreipiu į Augustę, taip pat labai gražus balsas.
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-29, 02:01

Balsų gerų tikrai yra. Riaubiškytė, Augustė, Ščiogolevaitė, Pilvelytė..

Pati labai pamėgau Vaidą (Baumilą) ir jo būtent naują stilių, kurtą Mario Bosanov, tokį Soul/RnB.. Albumas "Išklausyk" (Vaido antrasis) vertas aukšto įvertinimo. Buvau dvejuose pasirodymuose. Nuostabu. Gyva muzika (suburta grupė groja gyvai būgnais, klavišiniais, gitara..), back vokalas (Akmėja ir Indrė) ir žinoma šokantis ir dainuojantis (gyvai!) Vaidas. Viskas kartu sudaro nuostabią visumą, pavadinimu "gera muzika".
Geriausios dainos (pirmas albumas): Ką tu mėgsti, Daug kas tau sako, Queen of the night;
Geriausios dainos (antras albumas): Tiktai tu, Per vėlu, Aš tau meluoju.

Prieš dvejus metus atradus Jurgą Šeduikytę tapau didele jos gerbėja. Buvau mažiausiai penkiuose koncertuose. Kiekvienas yra unikalus ir kaskart ji unikali. Nepagailėjau pinigų ir turiu abu albumus ir abu singlus originalus. Labai smagu, kad ieškomi vis nauji būdai nustebinti (teigiamai) žiūrovą ir kaskart naujas įvazdis. Tiesa, garsiai išreklamuotas akustinis koncertas nepatiko: afrikeitiški būgnai su violončele nederėjo visiškai. Muzikantai lyg gorojo sau, o Jurga dainavo sau. Visiškai individualumas, nebuvo komandos scenoje.
Geriausios dainos (pirmas albumas): Kai pamirši tu mane, Vakar lijo čia, Galbūt;
Geriausios dainos (antras albumas): Spiderwoman: rising, 5th season, Prie žalio vandens.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-29, 13:44

Lizutia rašo:
Balsų gerų tikrai yra. Riaubiškytė, Augustė, Ščiogolevaitė, Pilvelytė..

Pati labai pamėgau Vaidą (Baumilą) ir jo būtent naują stilių, kurtą Mario Bosanov, tokį Soul/RnB.. Albumas "Išklausyk" (Vaido antrasis) vertas aukšto įvertinimo. Buvau dvejuose pasirodymuose. Nuostabu. Gyva muzika (suburta grupė groja gyvai būgnais, klavišiniais, gitara..), back vokalas (Akmėja ir Indrė) ir žinoma šokantis ir dainuojantis (gyvai!) Vaidas. Viskas kartu sudaro nuostabią visumą, pavadinimu "gera muzika".
Geriausios dainos (pirmas albumas): Ką tu mėgsti, Daug kas tau sako, Queen of the night;
Geriausios dainos (antras albumas): Tiktai tu, Per vėlu, Aš tau meluoju.

Prieš dvejus metus atradus Jurgą Šeduikytę tapau didele jos gerbėja. Buvau mažiausiai penkiuose koncertuose. Kiekvienas yra unikalus ir kaskart ji unikali. Nepagailėjau pinigų ir turiu abu albumus ir abu singlus originalus. Labai smagu, kad ieškomi vis nauji būdai nustebinti (teigiamai) žiūrovą ir kaskart naujas įvazdis. Tiesa, garsiai išreklamuotas akustinis koncertas nepatiko: afrikeitiški būgnai su violončele nederėjo visiškai. Muzikantai lyg gorojo sau, o Jurga dainavo sau. Visiškai individualumas, nebuvo komandos scenoje.
Geriausios dainos (pirmas albumas): Kai pamirši tu mane, Vakar lijo čia, Galbūt;
Geriausios dainos (antras albumas): Spiderwoman: rising, 5th season, Prie žalio vandens.

Vaidas tai išties vis stebina, man taip pat jis patinka, o Akmėjos balsas man koks gražus, net mano broliui patiko, kas yra labai keista Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-29, 13:53

Iš lietuviškų klausau be Vudžio: Delfinų, Mios, Šokoledo, NEO, Vilijos nuostabios dainos, Merūno... Lietuviška muzika 720684
Atgal į viršų Go down
Lizutia
Vilniaus atstovė
Lizutia


Pranešimų skaičius : 189
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-30, 12:43

Indrė rašo:
Vaidas tai išties vis stebina, man taip pat jis patinka, o Akmėjos balsas man koks gražus, net mano broliui patiko, kas yra labai keista Laughing Laughing

Akmėja gyvai dainuoja visai prastai. Pirmiausia ne taip gražiai kaip įraše, tyliai.. Gal drovisi? Per paskutinį koncą Vaidas netgi prašė muzikantų grot tyliau, kad jos paklausyt. Užtat Indrė dainuoja fantastiškai. Gali pažiūrėt frype profile jos muzikinį. Tiesa tik viena daina ir joje nesigirdi taip kaip konco metu. Pirmiausia balsas stiprus, antra labai gražuz, moteriškas ir trečia labai išlavintas. Puikiai valdo ir tokius dalyksu išdarinėja. Negalėjau atsiklausyti.
http://indraya.frype.lt
Dėl Vaido.. Jiegu iš organizuotų penkių realybės šou išleidžiamas nors vienas toks atlikėjas kaip Vaidas - visi šou atsiperka. Jis vienintelis įrodė, kad realybės šou nedaro atlikėjui gėdos kaip lengviausią kelią į populiarumą ieškotojui (ne paslaptis, kad visi daininkai ne iš realybės šou teigiamai tokių nevertina), ir kad jis ėjo dėl muzikos.
Pažiūrėkit dangiečių veik nebeliko. Vos keli dainuojantys savo malonumui. Kuris iš kėliukų daužosi ir braunasi savo jėgomis ir savo muzika, nepaiso formatų? Vienintelis kas ant LNK galvos nelipa, tai Minas, bet tas varo populiariųjį pop, formatą, kad surinkti salę.
Todėl labai didelis respect Vaidui, nes jis turi savo stilių, jis dainuoja būtent jam artimą muziką ir populiarėja jos dėka. Gal pilnut pilutėlė Forum Palace salės nesurinktų, kur telpa tūkstantis žmonių, kol kas surenka tik L'Amour'ą, bet su laiku viskas ateis.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/lizute
Gintė
Terla
Gintė


Pranešimų skaičius : 103
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-03-30, 18:52

Lietuviškos muzikos ištiesų klausau labai ne daug. Lietuviška muzika 18917 O jau tos dainos kurias klausau būna labai atrinktos.
Net ir Vudžio,kuris turėtų būt mūsų dievukas ir kompe turėčiau turėt milijonus dainų teturiu vieną vienintėlę dainą- you are in my life Lietuviška muzika 948450
Patinka man Augustės dainą "lyg niekur nieko" paklausyt Lietuviška muzika 632716 neblogas ritmas, gražiai skamba. verta paklausyt . Smile
Turiu Wikos dainas gražuolis ir Kriukai;D jos dainos labai rimuojas tai gerai skamba,lengva įsiminti ;D bet prasmė dažnai būna beviltiška.
Galima surasti viena vienintėlę Vilijos dainą "Sudie". Lieku jai ištikima, nes baisiai jau fainas priedainis
Lietuviška muzika 885866
Soliario daina "Tėve" man primena gerus laikus Very Happy ir šiaip nuostabi daina dar turiu vieną soliario dainą "myliu noriu negaliu"-miela dainuška
Sniegės- Mano angelas. Tikras šedevras Lietuviška muzika 735372 myliu šitą dainą
Mini me- yes ;D o čia tai gabalas ;D bent jau mane tai veža Lietuviška muzika 775956 vieną kart paklausius paskui visą dieną niūniuju Lietuviška muzika 985672
Mia-apie tave. Be komentarų.. graži daina Lietuviška muzika 720684
Justas- muzika garsiau
Lietuviška muzika 743249 veeeža
Einius-tu pajok ;DD nu čia tai ant bairio ;P bet geras songas Lietuviška muzika 928385
Asta Pilypaitė- Mano saldainiuk. Siaaubas kaip man ji patinka ;D tikiuos visos turit nes čia tai hitas :DD
Viskas.daugiau nė vienos lietuviškos..
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-06, 11:42

Šiuo metu dar yapč klausau Delfinus ir Mokinukių dainas Smile
Atgal į viršų Go down
Shine
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
Shine


Pranešimų skaičius : 241
Age : 32
Registration date : 2008-04-05

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-06, 18:11

Man pagal balsa ir dainas Kerbedis...Mamontovas.. Gaila,kad neisejo i jo konca nueit...
Ir tiek... Laughing
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-10, 21:17

Pastaruoju metu pamėgau Geltonos dainas, nors jos jau ir nebėra dainininkių tarpe Smile
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-10, 21:25

Patinka Linas ir Simona, tai žmonės grojantys gana kokybišką muziką, Simona, puiki solistė, turintį labai gerą muzikinį išsilavinimą, ir ypač gerbiu juos už gyvą atlikimą.
Atgal į viršų Go down
Kami*
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Kami*


Pranešimų skaičius : 813
Registration date : 2008-04-12

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-12, 16:36

Pats pačiausias - Marijonas Mikutavičius, tekstas prasmingas ir labai užkabina, gražiai surimuota viskas, muzika nuostabi... Jau nekalbu apie jo hitą "3 milijonai",kuris sporto gerbėjams tapo antruoju Lietuvos himnu.
Dar aišku Andrius Mamontovas-tekstas taip pat labai gilus ir prasmingas, rimtas požiūris į muziką, nesistengimas pritapti prie visuomenės.

Yra gana daug lietuviškų dainų šiaip kurių pasiklausau,bet,kaip atlikėjus,labiausiai vertinu šiuos du.

Edit: dar pamiršau G&G Sindikatą, nes tekstas dažniausiai būna tarp eilučių,tekstuose daug prasmingų minčių ir dažnai įsimintini žodžiai...
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-12, 16:49

Saulius Mykolaitis Lietuviška muzika 264952
Atgal į viršų Go down
Shine
Dažnas lankytojas
Dažnas lankytojas
Shine


Pranešimų skaičius : 241
Age : 32
Registration date : 2008-04-05

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-04-12, 18:50

A. Mamontovas, K. Kerbedis, Dainius Jurgutis(Shamas,dėl dainų tekstų), Neo anksčiau patikdavo, lengva muzika.. Dar M. Mikutavičius gal. Smile
Atgal į viršų Go down
LinuT
Aktyvistas
Aktyvistas



Pranešimų skaičius : 390
Age : 32
Miestas : Skuodas ;]
Registration date : 2008-03-29

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-06-09, 21:22

Is paciu lietuvisku tai neo patinka ;D
Mane jie kazkuom zavi labai ;}

Dar Kerbedzio dainos tikrai seip geros ;}
atika
Atgal į viršų Go down
Laima
Apsigyvenęs forume
Apsigyvenęs forume
Laima


Pranešimų skaičius : 1133
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-28

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-06-10, 15:48

Lietuviškas,tai klausau Vudžio,Vilijos,Neo,Mango,na dar kaikurios Mios ir Donatos dainos patinka Wink Šiaip tai sakyčiau,kad lietuviškos muzikos klausau nemažai Smile
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-07-11, 11:57

Jieva, Andrius Mamontovas, Vaidas, Sel, K.Smoriginas, V.Kernagis, Eglė Sirvidytė Lietuviška muzika 264952
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-07-17, 15:52

Domantas Razauskas Lietuviška muzika 864167 Lietuviška muzika 845409 Lietuviška muzika 845409 Lietuviška muzika 845409 Lietuviška muzika 845409 Lietuviška muzika 845409
Atgal į viršų Go down
indre3
Aktyvistas
Aktyvistas
indre3


Pranešimų skaičius : 407
Age : 29
Miestas : kaunas
Registration date : 2008-04-22

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-07-21, 19:53

Zinoma vudis, A.Mamontovas,D.Montvydas,M.Mikutavicius,Dar retkarciais jau siap retai klausau Grudo ir dar daugyve atlikeju kuriu tai po viena tai po kita daina pasiklausau. Smile
Atgal į viršų Go down
Virgin
Vilkaviškio atstovė
Virgin


Pranešimų skaičius : 2025
Age : 31
Miestas : Vilkaviškis
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty2008-08-04, 17:20

NEO, Pikų Panos, keleta gerų dainų yra Blogų Mergaičių Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lietuviška muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lietuviška muzika
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Muzika-
Pereiti į: