Vudžio Fc diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudžio Fc diskusijų forumas

Vudžio Fc diskusijų forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lietuviška muzika

Go down 
+7
Shine
Gintė
Lizutia
Virgin
Padnoškė
*Auksiukas*
Indrė
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika - Page 2 Empty2009-01-13, 18:33

Kuo toliau,tuo daugiau randu lietuviškų grupių,kurios pakankamai profesionalią muziką kuria. Bet tai toli gražu ne pop muzika..Pastebėjau,kad Lietuvoje geriausiai išsivysčiusi elektroninė muzika..
Dabar susidomėjau Metal On Metal, bliam,nerealūs kūriniai. Ir šiaip,vien žiūrint į zip fm išleistą lietuviškų dainų kompaktą,galima išgirsti daug profesionalių dainų. Aš visą vasarą ir iki šiol buvau pasinešusi ant dainos 2Foxy - Follow U ;D Ir tik nesenai sužinojau,kad čia lt darbas, buvau džiugiai šokiruota Laughing
Atgal į viršų Go down
Indrė
Fanų klubo prezidentė
Indrė


Pranešimų skaičius : 1410
Age : 32
Registration date : 2008-03-27

Lietuviška muzika - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviška muzika   Lietuviška muzika - Page 2 Empty2009-08-17, 12:20

Ohhh, jaučiu dabar nieko man nėra geriau iš lt grupių už Suicide DJs Lietuviška muzika - Page 2 720684
Tokia ideali grupė: nekomercinė (kolkas), elektronika, nebesveiki tekstai dainų (nelėkšti, nebanalūs ir šiaip neįprasti), charizmatiški, teatrališki, užvedantys, bendraujantys su publika.. Wuu, I'm in loveee Lietuviška muzika - Page 2 720684
Kolkas tokio tipo grupė lietuvoje yra viena, nebent kamurkėse susislėpę, bet nuo to blogiau tik jiems, nes mano širdis atvira jų dainoms Lietuviška muzika - Page 2 800394
Atgal į viršų Go down
 
Lietuviška muzika
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudžio Fc diskusijų forumas :: Bendros diskusijos :: Muzika-
Pereiti į: